Vatandaşın işini hemen yapın

0
93

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ilk mesai gününde personeli birimlerinde ziyaret etti. Arslan, personele vatandaşların en iyi şekilde ağırlanmasını, işlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması talimatını verdi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, seçimlerde sık sık vurguladığı belediye ile vatandaşı barıştıracağız söylemini uygulamaya geçirmek için ilk adımı attı.

Cuma günü devir teslimle görevine başlayan Başkan Arslan, ilk mesai gününe merkez hizmet binasında görev yapan personeli birimlerinde ziyaret ederek başladı.

Personele yeni hizmet döneminin hayırlı olmasını dileyen Başkan Hasan Arslan, özellikle vatandaşların en iyi şekilde ağırlanmasını işlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması talimatını verdi.

Arslan, “Belediyenin gerçek sahibi vatandaşlarımızdır. Bizler onların verdiği yetki ile görev yapıyoruz. Vatandaşlarımızın başımızın üstünde yeri var. Belediyeye geldiklerinde en iyi şekilde ağırlanması, belediyemizde ki iş ve işlemlerinin hiç bir gerekçeye maruz bırakılmadan hızlı bir şekilde çözülmesi gerekiyor” dedi.

“ÇİÇEK YERİNE LÖSEV’E BAĞIŞTA BULUNUN”

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, tebrik için çiçek gönderilmesi yerine Türkiye Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) bağışta bulunulması çağrısında bulundu.

Arslan yaptığı açıklamada; “Seçimlerden bu yana yüzlerce tebrik mesajı aldım. Her birinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerden ricam; çiçek yerine Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) bağışta bulunmanız. Mutluluğumuzu paylaşırken çoğaltalım” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here