Edremit’te gençler Bilal Sonses ile buluştu

0
229

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, merkezde gerçekleştirilen etkinlik ve konserlerin yanı sıra Edremit’te de gençleri, en sevilen sanatçılardan Bilal Sonses ile buluşturdu. Muhteşem bir atmosferde gerçekleşen konserden oldukça memnun kalan gençler, Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine yönelik çalışmalarını beğendiklerini söyledi.

Şehrin dört bir yanında gençlere yönelik yatırım ve projelerini hayata geçiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, gençlere unutamayacakları bir Gençlik Haftası yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi, il merkezinde gerçekleştirdiği birbirinden güzel etkinlik ve konserlerin yanı sıra; körfez bölgesinde de muhteşem bir konser düzenledi. Yeni faaliyete alınacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit Gençlik, Spor ve Kongre Merkezi bahçesinde binlerce genci, sevilen sanatçı Bilal Sonses ile buluşturan Büyükşehir Belediyesi, onlara muhteşem bir atmosferde konser heyecanı yaşattı.

“BİZ EN ÇOK GENÇLERİN BELEDİYESİYİZ”

Konser öncesinde sahneden gençlere seslenen Türkiye’nin En Genç Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Hepiniz çok güzelsiniz. Biz en çok gençlerin belediyesiyiz. Burası bundan sonra sizin. Edremit’e yatırımlarımız devam ediyor. Edremit Gençlik, Spor ve Kongre Merkezimizde, sizlere her türlü imkanı sunacağız.

Yolunu da aydınlatmasıyla beraber kısa bir süre içerisinde yaptıktan sonra bütün kulüplerimize, gençlerimize ve ben bir şeyler öğretmek istiyorum diyen hocalarımıza açık bir mekan haline gelecek.

Daha fazlasını da yapacağız. Bu merkezi İçişleri Bakanlığından, Büyükşehir Belediyemize kazandırmamıza verdikleri desteklerden dolayı Ak Parti Balıkesir Milletvekillerimizin her birine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here