Kahvaltısını esnafla yaptı

0
62

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Salı Pazarı’nda tek tek esnafı ziyaret edip kolaylıklar diledi. Yılmaz’ı güler yüzle karşılayan esnaf, başkanın her zaman yanlarında ve çözüm odaklı olduğunu vurguladı. Esnafla kahvaltı da yapan Yılmaz, belediye olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirtti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Çerçi Manifaturacı ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Fatih Çakır ve Balıkesir Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Nurullah Bozkır ile birlikte Gümüşçeşme Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nda pazarcı esnafını ziyaret etti.

Pazarda tek tek tezgahları gezen Yılmaz’ı esnaf güler yüzle karşıladı. Gelen talepleri tek tek kendisi not alan Yılmaz, esnafla birlikte kahvaltıya oturdu.

“HER DAİM YANIMIZDA”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın pazar yeri ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini söyleyen Balıkesir Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Nurullah Bozkır, “Başkanımız üretimden tüketime kadar her noktada yanımızda. Hükümetimizin büyük marketlere karşı rekabetimizde her zaman pazarcı esnafından yana olması bizleri mutlu ediyor. Her daim yanımızda olan Yücel başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“ÇÖZÜM ODAKLI BAŞKAN”

Ziyaretlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür eden Balıkesir Çerçi Manifaturacı ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Fatih Çakır, “Başkanımız her zaman yanımızda ve sorunlarımıza çözüm odaklı yaklaşıyor. Allah ondan ve ekibinden razı olsun. Tüm esnafımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

“ESNAFIMIZ MUTLU”

Gümüşçeşme Mahallesi’ndeki tuhafiyecileri ve meyve-sebze satan esnafı ziyaret ettiklerini belirten Yılmaz, “Esnafımızı mutluk görmek bizleri de memnun etti. Tuhafiyeciler Odası ve Sebzeciler Odası başkanlarımız da bizlere bugün eşlik etti. Esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan şehrimize yaptığımız hizmetlerin geri bildirimlerini aldık. Bizler için çok güzel bir gün oldu. Tüm esnafımıza bereketli günler diliyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here