Yeni yılı nöbetteki personelle kutladı

0
121

Vali Hasan Şıldak, yeni yıla polis, sağlık çalışanları ve jandarma personeliyle birlikte girdi. 112 Acil Çağrı Merkezi’nde alınan önlemleri denetleyen Vali Şıldak, vatandaşlara da düşüş gösteren korona virüs vaka sayılarını daha da azaltmak için rehavete kapılmadan alınan önlemlere titizlikle uymaları çağrısında bulundu.

Vali Hasan Şıldak, 2021’e dakikalar kala İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu ve İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ile birlikte 112 Acil Çağrı Merkezi’nde alınan önlemleri denetledi. Görev başında bulunan emniyet, jandarma ve sağlık teşkilatı çalışanlarını ziyaret eden Vali Hasan Şıldak, yeni yıllarını kutladı.

“BALIKESİR YENİ YILA HUZURLU GİRDİ”

Balıkesir’de alınan tedbirler çerçevesinde bütün ilçelerde huzur ve güven ortamı hakim olduğuna dikkat çeken Vali Şıldak, “Balıkesir yeni yıla huzurlu, sakin ve sükunet içerisinde ulaştı. Sokağa çıkma kısıtlamasına da vatandaşlarımız dikkatli bir şekilde riayet etti. Bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

“KURALLARA UYMAYA DEVAM EDELİM”

Vaka sayılarındaki düşüşün devamının sağlanabilmesi için vatandaşlarımızın kurallara aynen uymaya devam etmeleri çok önemli. Hiçbir rehavete kapılmadan, gerek kısıtlamalar sırasında gerekse hafta içi gündüz saatlerinde her türlü toplu ortamdan, kalabalık ortamdan uzak durmak, maske, mesafe, hijyen kurallarına muhakkak surette uymak çok önem taşıyor. İlimizdeki bu iyiye gidişi 2021’den itibaren daha da güçlü hale getirelim. Vakalarımız daha da azalsın, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı daha da  azalsın istiyoruz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here