“Yenilenerek güçleneceğiz”

0
82

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, Ekim ayında başlayacak kongrelerde yerel seçimlerde hata yapılan yerlerde yenilenerek yola devam edeceklerini söyledi.

HABERCİ’yi ziyaret eden Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Atilla Kaya ve Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Acaröz’e parlamento ve Balıkesir’le ilgili çalışmalarını anlattı.

Balıkesir’de Mart 2019’da yapılan seçimlerin çok zor geçtiğine dikkat çeken Uygur, Cumhur İttifakı karşısında yer alan Millet İttifakı bloğuna rağmen Büyükşehir Belediye seçimlerini güçlü aday Yücel Yılmaz ile kazandıklarını söyledi.

Balıkesir’de ilçe belediye başkanlıklarında kayıp yaşamalarına rağmen başarılı olduklarını kaydeden Milletvekili Uygur, “Balıkesir’de başarılı bir seçim geçirdik. Önümüzde kongre süreci var. Teşkilatlarda yenilenerek 2023 hedefine doğru yola çıkacağız. Balıkesir’de yerel seçimler kolay değildi, Cumhur İttifakı karşısında ciddi bir blok vardı. Balıkesir’de güçlü aday ile seçimleri kazandık, kaybettiğimiz ilçelerde oldu. Kaybettiğimiz ilçelerde gerekli tespitleri yaptık, eksiklikleri kongrelerde tamamlayarak 2023 hedefi ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“DEDİKODULARA KULAK ASMIYORUZ”

Sosyal medya başta olmak üzere çeşitli platformlarda yapılan siyasi dedikodulara hiçbir zaman kulak asmadıklarını hatırlatan Ak Parti Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın seçimleri kazanmasının ardından ortaya atılan ‘Görevden alınacak’ dedikodusunun tamamen kara propaganda olduğunu söyledi. Uygur, “Yücel başkan çok zor bir seçimi kazandı. 30 büyükşehir belediyesinden 15’i Ak Parti’de ve Yücel başkan bu 15 büyükşehirden sahil şeridinde olan Balıkesir’i kazandı. Biz Balıkesir Milletvekilleri olarak, büyükşehir belediye başkanımız ile birlikte dedikodulara kulak tıkayarak çalışmaya devam ediyoruz. Bu söylemler tamamen kara propaganda” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here