Yılmaz’dan Yüksel’e  hayırlı olsun ziyareti

0
144

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, görevine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i ziyaret etti. Yücel Yılmaz’a ziyaretinde Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve meclis üyeleri katıldı.

İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve ekibini kutlayarak görevlerinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteğini her zaman hissettiklerini vurgulayarak, “Birlikte Balıkesir’imize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceğime inancım tamdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel de; “Öncelikle Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Hep birlikte Balıkesir için çalışıp daha iyisini yapma gayreti içerisinde olacağız. Allah utandırmasın” diye konuştu. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here