Yönetim, taraftarla buluşacak

0
92

Sezon öncesi hazırlık kampı için Afyonkarahisar’a yerleşen Balıkesirspor, çalışmaların ilk bölümünü tamamladı. Ekonomik sorunları aşabilmek adına Hadise konserini biletlerini satışa çıkaran kırmızı-beyazlı kulüp, bugün de taraftar forması ve tişörtlerini satışa sunuyor.

Balıkesirspor, Afyonkarahisar’da sürdürdüğü kamp çalışmalarının ilk etabını tamamladı. Cumartesi günü yapılan sabah antrenmanın ardından izin verilen kırmızı-beyazlı oyuncular, Korel Hotel’de yarın tekrar toplanarak, çalışmalarına devam edecek.

Diğer taraftan, ekonomik sorunları çözerek transfer tahtasını açmaya çabalayan yöneticiler, bu doğrultuda geliştirdikleri düşünceleri birer birer uygulamaya geçiriyor.

HADİSE GELİYOR

Sıcak para arayışlarını sürdüren kırmızı-beyazlı yöneticiler, Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Hadise ile konser anlaşması yaptı. 14 Eylül Cumartesi akşamı saat 21:00’de Atatürk Stadyumu’nda yapılması planlanan konserin biletleri 50, 75 ve 100 Lira bedelle satılacak. Hadise konserinin biletleri bugün itibariyle Biletix ve Balıkesirspor Store’da satışa sunuluyor.

TİŞÖRT VE FORMALAR SATIŞTA

Balıkesirspor taraftarları için hazırlanan forma ve tişörtler de bugün, Balıkesirspor Store’un raflarındaki yerini alıyor. İki ayrı tarzda hazırlanan taraftar formaları ve üzerinde ‘Her şey onun için’ yazan tişörtler, 66 Lira bedelle alıcılarını bekleyecek.

TARAFTAR SORACAK, YÖNETİM CEVAPLAYACAK

Özellikle sosyal medyada yaşanan bilgi kirliliğine son vermeyi amaçlayan Balıkesirspor yönetimi, çareyi taraftarın katılacağı bir toplantı yapmakta buldu. Bu doğrultuda yarın saat 19:30’da Balıkesirspor Tesisleri’nde kırmızı-beyazlı taraftarla ile bir araya gelecek Başkan Kadir Dağlı ve yöneticiler sorulara cevap verecek. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here