Zehire geçit yok

0
66

Balıkesir polisi Ramazan Bayramı tatili boyunca başta gençler olmak üzere vatandaşları zehirlemeye çalışan uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vurdu. Operasyonlarda onlarca uyuşturucu hap, esrar, skunk, kokain, eroin ve bonzai ele geçirildi. 35 kişinin yakalandığı operasyonlarda  bir av tüfeğiyle 4 bin 400 liraya el konuldu.

35 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı tatilinde uyuşturucu satıcılarına büyük darbe vurdu.

Narkotik polisi tatil boyunca düzenlediği seri operasyonlarda gençleri zehirlemeye çalışan 35 şüpheliyi yakaladı, onlarca uyuşturucu hap yakalandı.

HELYUS, EKO VE TOMO YAKALADI

Balıkesir polisinin düzenlediği operasyonlara dedektör köpekleri Helyus, Eko ve Tomo’da katıldı. Sokak satıcıları, uyuşturucu madde temininde irtibat kuran şahıslar, organizasyona maddi kaynak temininde aracı olan ve uyuşturucu madde kullanan şahısların yakalanmasına yönelik düzenlenen operasyonlarda 35 şüpheli 150 adet ecstasy hap, 272 adet uyuşturucu hap, 11 gram esrar, 5,31 gram skunk, 4,62 gram eroin, 1 gram kokain, 1,98 gram sihirli mantar, 2,63 gram bonzai ve 93 kök kenevir  ile birlikte yakalandı. Baskınlarda 1 adet ruhsatsız av tüfeği

ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 4 bin 400 lira ele geçirildi. Operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddia edilen ve 21 yıl 2 ay kesinleşmiş cezası bulunan cezaevi firarisi bir kişi de yakalandı. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here