MÜSİAD, Bigadiçli işadamlarıyla buluştu

Yayınlanma Tarihi :

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Tuncay Yıldız, Bigadiç’te dernek üyesi iş adamlarıyla buluştu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir’deki çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. MÜSİAD; Balıkesir’de merkez ve ilçelerdeki sanayici ve işadamlarıyla bir araya geliyor.

Balıkesir MÜSİAD Başkanı Tuncay Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri  MÜSİAD üyesi Yaşasın Ünalan’ın ev sahipliğinde Bigadiç’te Bigadiçli ve Sındırgılı sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.

Sındırgı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Güner’in de katıldığı buluşmada konuşan Balıkesir MÜSİAD Başkanı Tuncay Yıldız, “Öncelikle Zeytin Dalı operasyonu kapsamında Afrin’de şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, kahraman ve necip ordumuza da muvaffakiyetler diliyorum. Birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde bir olmalıyız, beraber olmalıyız, güçlü olmalıyız. Çünkü bir ülkenin esnafı güçlü olursa, sanayicisi, işadamı, bürokratik yapısı, siyaset ve yargı erkleri güçlü olursa elbette ordusu güçlü olur elbette o ülke ve o millet güçlü olur. İşte bizim bütün çabamız, bütün çalışmalarımız ve idealimiz budur ve bu yüce ideale ulaşmak, büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmek içindir” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP