Yayınlanma Tarihi :

3 komutan veda etti

3 komutan veda etti

Vali Ersin Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Taner Büyükgöz ve iki yardımcısının başka illere atanmaları nedeniyle komutanlara veda yemeği verdi.

İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Taner Büyükgöz’ün Ankara, Albay Murat Bozkurt’un Çankırı ve Albay Hasan Aksoylu’nun Erzincan’a tayin olmaları nedeniyle Vali Ersin Yazıcı veda yemeği düzenledi. Veda yemeğine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Birol Şahin,  Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Fatih Aksoy, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Olcay, Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Bakım Albay Cengiz Cömertoğlu ile birlikte bazı kurum müdürleri katıldı.

“BU BİR VEDA DEĞİL, HOŞ BİR SEDA”

Yemekte bir konuşma yapan Vali Ersin Yazıcı, yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı komutanlara teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi ve komutanlara başarı diledi.

Komutanlarla bir yıl beraber çalıştıklarını, üstün görev anlayışlarının yanı sıra insani olarak çok özel meziyetlere sahip kişiler olduklarını ifade eden Vali Yazıcı, “İlimiz insanına verdiğiniz hizmetlerden dolayı Balıkesirliler adına teşekkür ediyorum. Sizleri daima güzel duygularla anacağız ve hatırlayacağız. Hepinize çok teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Bu bir veda değil hoş bir sedadır. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

“SAYGI VE HÜRMETLE GÖREVLERİMİZİ YAPMAYA ÇALIŞTIK”

Komutanlar, görev süreleri boyunca kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Vali Yazıcı’ya teşekkür ederek, “Elimizden geldiği kadar mesleğin verdiği saygı ve hürmetle görevlerimizi yapmaya çalıştık. Bizler buradaki görevlerimizi bitirdik. Şimdi bir başka yerde bayrağı elimize alıp orada da hizmet vereceğiz” dedi. Alkan ENGİN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP