DOLAR 31,1214 % 0.26
EURO 33,8075 % 0.52
STERLIN 39,5070 % 0.33
FRANG 35,4071 % 0.49
ALTIN 2.034,57 % 0,10
BITCOIN 1.610.159 -0.946
Yayınlanma Tarihi :

Altıeylül’de bir proje daha hayata geçiyor

Altıeylül’de bir proje daha hayata geçiyor

Altıeylül Belediyesi Altıeylül’e yakışan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Seçildiği günden bugüne kadar Altıeylül’ü daha yaşanabilir ilçe yapma yolunda emin adımlarla yürüyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın projeleri bir bir hayata geçiyor.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi projesi içerisinde bulunan Kütük Kafe’nin çalışmalarını yerinde inceledi. Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi bittiğinde tam donanımlı bir spor ve yaşam kompleksi olacak.

YAŞAM KOMPLEKSİ 7’DEN 70’E HERKESİN UĞRAK YERİ OLACAK

Ağustos 2020 tarihinde temeli atılan Altıeylül’de bir ilk olma özelliğini taşıyan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Fitness Salonu vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. İnşaatı devam eden Yaşam Kompleksinin içerisinde yer alan çocuk parkı, ayyıldızlı amfi tiyatro ve kütük kafede bittiğinde Altıeylüllü vatandaşların beğenisini toplayacak.

“YORULMADAN-YILMADAN HİZMETE DEVAM”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül’e projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi içerisinde yer alan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve kafeterya ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Projemiz içerisinde yer alan ayyıldızlı bayrağımızı simgeleyen amfi tiyatromuz, çocuk parkımız ve ahşaptan yapılan kütük kafemizle tam bir yaşam kompleksi olacak. Sosyal Belediyecilik ve Eser Belediyeciliği anlayışıyla hareket edip vatandaşlarımıza projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi diğer projelerin bitimiyle birlikte Alteylüllü vatandaşların ve Balıkesirlilerin uğrak yeri olacak” diye konuştu. Bilge Yurdusev

Kaynak : Bilge Yurdusev

YORUM YAP