DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN752.8491.124

Ayşe Keşir, ALGEM’e hayran kaldı

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Altıeylül Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ALGEM’i ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu.

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Altıeylül Belediyesi bünyesinde hizmet veren Altıeylül Gelişim Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

“SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN VÜCUT BULMUŞ HALİ”

Altıeylül Belediyesi ve ALGEM’in faaliyetleri hakkında övgüyle konuşan Keşir, “Bu merkez sosyal belediyeciliğin vücut bulmuş hali. Ama belli ki hem başkanın heyecanı hem de burada çalışan arkadaşların, görünmez kahramanların heyecanı ve emeğiyle oluyor. Başkan Hasan Avcı başta olmak üzere emeği geçen herkese, tüm çalışanlara ve görünmez kahramanlara teşekkür ediyorum. Çok iyi bir uygulama örneği olmuş” dedi.

AVCI: BÜTÜN SORUNLARI ÇÖZEBİLMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Altıeylül Belediyesi olarak ALGEM birimini 2015 yılında kurduklarını, özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşların bütün sorunlarını çözebilmek için var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren Avcı, kadınlara ve gençlere yönelik çalışmalar da yaptıklarını söyledi.

Özellikle gençlere yönelik olan faaliyetler için Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nü kurduklarını ifade eden Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Burada hem ihtiyaç sahiplerine yönelik hem de kadınlarımıza yönelik çalışmalar yaptık. İnşallah 6 Eylül 2021 tarihinde yeni binamızı tamamladığımızda şu anki mevcut alanımızın 10 katı büyüklüğünde içerisinde sinema salonundan aile danışma merkezine ve daha birçok farklı aktivitenin olacağı, sadece Altıeylül İlçemizde değil Balıkesir merkezde çok güzel hizmetleri yapabileceğimiz güzel bir tesis kazandıracağız” dedi. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP