DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.964.236 0.653
Yayınlanma Tarihi :

Ayvalık’ta yatırımları inceledi

Ayvalık’ta yatırımları inceledi

İl genelindeki yatırımları ziyaretleriyle yakından takip eden Vali Hasan Şıldak, Ayvalık’ta incelemelerde bulundu.

Balıkesir’in yaz aylarında nüfusunda yaşanan artışı ile önemli bir turizm merkezi olan Ayvalık’ta yapımı devam eden Hükümet Konağı inşaat alanında incelemede bulunan Vali Şıldak, yatırımın şimdiden hayırlı olmasını temenni etti. Şıldak, beraberinde Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman’ın da hazır bulunduğu incelemede çalışmaların durumu ile ilgili bilgi aldı.

Programına Ayvalık Ticaret Odası’nı ziyaretle devam eden Vali Şıldak, Başkan Ali Uçar ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Hasan Şıldak, ilçedeki çalışmaları yerinde gördüğü incelemeleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi inşaatı, Tarihi Kız Meslek Lisesi restorasyonu ve Cunda Uygulama Oteli sahil düzenlenmesinin son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Alibey Adasında yapımı tamamlanmak üzere olan Kuzey Ege Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı Hizmet Binası inşaatında da incelemede bulunan Vali Şıldak, Ayvalık’ın bir çok noktasında devam eden yatırımları yakından takip ettiğini dile getirdi.

Vali Hasan Şıldak, yatırımların Balıkesir’de en hızlı ve sağlıklı şekilde gerçekleşmesi, zamanında tamamlanması konusunda ilgili kurumlardan titiz ve hatasız çalışmalarını beklediğini tekrarlayarak İlin her noktasında kamu kaynağı kullanılarak hayata geçirilen her bir yatırımın yakın takibinde olduğunu ifade etti. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP