DOLAR28,9301% 0.01
EURO31,2284% 0.22
STERLIN36,3634% 0.03
FRANG33,0892% 0.11
ALTIN1.885,70% 0,10
BITCOIN1.275.6970.222

BAGİAD Başkanı Bilcanlı: Balıkesir için varız

Yayınlanma Tarihi :

BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti. Bilcanlı, “Balıkesir iş dünyasının genç nesilleri olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz, Balıkesir için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye hazırız” dedi.

Balıkesir Genç İş Adamları Derneği (BAGİAD) Başkanı Emrah Bikcanlı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.

Ziyarete Bilcanlı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Emre Çelik, Aytekin Altan, Barış Aksoy, Özgür Fiskeci, Cem Ovacık, Erman Şanlıer, Kıvanç İbiş ve Mehmet Akkan katıldı.

BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, Vali Yazıcı’ya yönetim kurulunda yer alan üyeleri tanıttı. Nisan ayında yapılan Balıkesir Ticaret Odası seçimleriyle birlikte BAGİAD Başkanlığı görevini devraldığını belirten Bilcanlı, Balıkesir Genç İşadamları olarak Balıkesir’i en iyi şekilde tanıtacak, gelişmesini ve değişmesini sağlayacak her türlü çalışmanın içerisinde olacaklarını söyledi.

Bilcanlı, “Balıkesir iş dünyasının genç nesilleri olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye hazırız ”dedi.

Vali Ersin Yazıcı da; genç iş adamları ile beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman sivil toplum kuruluşlarının ve iş dünyasının yanında olduklarını belirtti. Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP