Yayınlanma Tarihi :

BAGİAD’da Mert Kurşun Dönemi

BAGİAD’da Mert Kurşun Dönemi

Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği’nin 16. genel kurulunda başkanlığa Mert Kurşun seçildi. Kurşun’un yönetim kurulunda Ahmet Acaroğulları, Burak Mehmet Biçer, Efe Yerce, Emin Öğüt, Emre Bekki, Ersin Zengin, Kıvanç İbiş, Melek Karatahta, Mithatcan Eğinlioğlu, Muratcan Kula, Sevim Demiraslan ve Tansu Işıklar yer aldı.

Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği’nin (BAGİAD)  Altın Otel’de yapılan 16. Genel Kurulunda Başkan Emrah Bilcanlı görevini Mert Kurşun’a devretti.

Genel Kurula Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Nazmi Yarış, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, GÜNMARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki, EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Buğra İlter, EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer ile BAGİAD üyeleri katıldı.

Genel Kurulda konuşan Başkan Emrah Bilcanlı “ BAGİAD, kuruluşundan bu zamana kadar liderliği, toplum bilincini, dayanışmayı ve birlikte hareket etmeyi amaçlamış itibar sahibi, güçlü bir sivil toplum kuruluşu oldu. Dernek etkinlik ve faaliyetlerinin yanı sıra dernek adına farklı alan ve konularda yazılan dört projemiz başarılı bir şekilde tamamlandı. Yeni yönetim kurulu üyelerinin de çok daha başarılı işler yapacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve GÜNMARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki’de yaptıkları konuşmalarda önceki dönem yönetim kurulu üyelerini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederek yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

“ENERJİMİZLE DERNEĞİMİZİ DAHA DİNAMİK YAPIYA GETİRECEĞİZ”

BAGİAD ailesi içerisinde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek söze başlayan yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mert Kurşun “Bizleri yalnız bırakmayarak bugün aramıza katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni yönetim kurulu ile birlikte bu dönemde de BAGİAD kültüründen sapmadan nereleri geliştirebiliriz, derneğimize, üyelerimize, gençlerimize ve tabi ki şehrimize neler kazandırabiliriz onları planlıyor olacağız.

Enerjimizle, heyecanımızla derneğimizi daha aktif daha dinamik bir yapı haline getireceğiz. Derneğimizi şehrimizin girişimcilik ekosistemi ile entegre hale getirmek için çalışmalar yapacağız“ dedi. Kurşun, geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerine , dernek üyelerine ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Genel kurulda BAGİAD ailesine yeni katılan dernek üyelerine plaket takdim edildi.

Kaynak : Basın Bülteni

YORUM YAP