DOLAR 31,0533 % 0.14
EURO 33,6680 % -0.08
STERLIN 39,3898 % -0.06
FRANG 35,1998 % -0.05
ALTIN 2.031,04 % 0,70
BITCOIN 1.610.481 -0.943
Yayınlanma Tarihi :

Bakan Canikli’yi konuk etti

Balıkesir’de çeşitli programlara katılan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti. Valiliğe gelişinde Vali Yazıcı, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. Bakan Canikli’ye, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirten Vali Yazıcı, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin, programları dahilinde ‘Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak valiliğe de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.

“DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİP”

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’ye Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, “İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır” dedi.

“ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İÇİN BALIKESİRDEYİZ”

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ise; konuşmasında Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu 14. Dönem Astsubay Temel Askerlik ve Astsubaylık Anlayışı Kazandırma Eğitimine Katılan Aday Kursiyerlerin Ant İçme Töreni ve geleceğe yönelik projeleri birlikte görüşmek ve çeşitli etkinliklere katılmak üzere Balıkesir’de bulunduğunu söyledi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP