DOLAR27,1662% 0.16
EURO28,9669% 0.2
STERLIN33,3050% -0.14
FRANG29,9757% 0.01
ALTIN1.683,62% 0,54
BITCOIN728.4720.474

Balkonuk Center’in sahip ve işletmecisinden açıklama: Kimseyi mağdur etmedik

Yayınlanma Tarihi :

Düğün ve toplantıların vazgeçilmez adreslerinden biri olan Balkonuk Center’in sahipleri Mustafa ve Ebubekir Konuk kardeşlerle işletmeci Sedat Sarıkaya, pandemiden en çok etkilenen iş yerleri arasında yer almalarına rağmen hiçbir müşteriyi mağdur etmeden yeni normalleşme ile birlikte sektöre hizmet vermeye başladıklarını açıkladı.

Balkonuk Center’in işletmecisi Sedat Sarıkaya, 1000, 600, 250, 180 kişilik 4 düğün salonu ve 1 toplantı salonuyla birlikte Balıkesirlilere yeni normalleşme dönemiyle birlikte hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Sarıkaya, ISO 9001 iklimlendirmenin çalıştırılabildiği salonlara sahip işletme olduklarına dikkat çekti.

“2022 RANDEVULARINI ALMAYA BAŞLADIK”

Düğün, nişan sezonunun açılmasıyla birlikte 2022 yılı randevularını almaya başladıklarını kaydeden Balkonuk Center’in işletmecisi Sedat Sarıkaya, Balkonuk Center’in işletmeciliğini almadan önce yaşadığı mesleki tecrübelerini anlattı.

16 YAŞINDA GARSON OLARAK BAŞLADI, İŞLETMECİ OLDU

Sarıkaya, “16’lı yaşlarda başlamış olduğum turizm sektöründeki bu yürüyüşe Hal Lokantasında okullar kapanınca garson olarak mesleğime ilk adımı attım. Ailem gibi gördüğüm çok değerli Nurbin Tüfekçioğlu başta olmak üzere Otel Basri Ailesine çok teşekkür ediyorum. Dolu dolu yaşadığım o günlerden sonra yöneticilik hayatına geçişim, gelişimim ve artık koşmaya başladığım yıllarda değerli İdris Ekilmiş ve Ekilmiş çatısı altındaki tüm çalışma arkadaşlarıma borçluyum.

Tecrübemin arttığı, yöneticiliğimin daha da tartışılmaz hale geldiği bölüme geçişimde, hayatımda iz bırakan her konuda, mesleki anlamda yanımda olan değerli abim Turan Geleş’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Altıntaşlar Ailesine katılarak, önce düğün salonu sonra Altıntaş Otel’in kuruluşunda tecrübelerimizi birleştirince 13 yıllık güzel, samimi, unutulmayacak, değer ve sevginin birbirine karıştığı yoğun bir dönem geçirdik.

Altıntaş ailesi başta olmak üzere abi ve baba yarısı gördüğüm Abdullah Altıntaş’a teşekkür ediyorum. Fahri Konuk’un yapmış olduğu teklifle mesleğime işletmeci olarak geçiş sürecim başladı. Rahmetli Faruk Kula ağabeyimin örnek göstererek, bana yön verdiği bu ilerleyişimde Balkonuk Center’in yeni işletmecisi hizmet vermeye devam ediyoruz. Bir aile şirketi olarak Şef Adil Turizm çatısı altında müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz” dedi.

KONUK KARDEŞLER: KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDEN YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

İş adamı Fahri Konuk’un oğulları Mustafa ve Ebubekir Konuk, zorlu pandemi döneminde ve sonrasında Balkonuk Center ve inşaat ailesi olarak, hiç kimseyi mağdur etmediklerini bildirdi.

Konuk kardeşler; “İşletmemizi Şef Adil Turizm Şirketi sahibi Sedat Sarıkaya’ya 5 yıllığına teslim ettik. Sarıkaya işletmeciliğinde müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntılı süreçte hiçbir müşteriyi mağdur etmedik” dedi. Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP