Yayınlanma Tarihi :

Başkan Saka, müdürleri topladı

Edremit Belediyesi Nisan ayı birim müdürleri toplantısı Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Birim müdürleri ile yapılan istişare toplantısında yapılan hizmetler ve özellikle yaz sezonu öncesinde ki çalışmalar değerlendirildi.

Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bir ay önceki toplantımızda ordumuzun sınır ötesinde ki terör yuvalarına karşı yürüttüğü operasyonu konuşurken bugün, en önemli gündem olarak erken seçimleri konuşuyoruz. Gündemin böylesine değiştiği, ülkemiz için çok önemli bir seçime doğru giderken, bizlerde Edremitli yurttaşlarımızdan aldığımız destek ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte güzel Edremit’imizi daha iyiye götürebilmek için çalışacağız” dedi.

Saka, vatandaş memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına özen gösterdiklerini vatandaşlardan gelen ve ayrıca vatandaşın ayağına giden Gezici Halk Masası’na ulaşan şikayetlerin hızlı bir şekilde değerlendirilerek çözüme kavuşturulduğunu ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Metin Tunçer’in de katıldığı toplantıda yaz sezonu öncesinde alınacak önlemelerde değerlendirildi. Birim müdürleri de devam eden ve planlanan faaliyetler ile ilgili bilgi verdi. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP