DOLAR 31,1456 % -0.01
EURO 33,8448 % 0.03
STERLIN 39,6095 % 0.16
FRANG 35,4420 % 0.06
ALTIN 2.033,87 % 0,04
BITCOIN 1.779.779 4.18
Yayınlanma Tarihi :

Büyükşehir, Bigadiç’te 3 bin 500 kişiye iftar verdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen iftar programı önceki akşam Bigadiç’te 3 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. İftara Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Kasım Bostan, milletvekili adayı Osman Bıldır, Bigadiç Belediye Başkanı Hasan Avcu, daire başkanları ile birlikte Bigadiçliler katıldı.

Çocuklara yönelik jonglör ve sihirbaz gösterileriyle başlayan iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Oruçların açılmasının ardından, Bigadiç halkına seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, iftar sofralarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı son derece memnun olduğunu söyledi.

Kafaoğlu, “20 ilçemizde kurduğumuz iftar sofralarında hemşerilerimizle birlikte iftar yapmanın, ekmeğimizi, yemeğimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bizler için oldukça mutluluk verici bir durum. Belediyecilik demek, asfalt dökmek, taş döşemek, alt yapı yapmak demek değildir. Halkla beraber olmak, onlara dokunmak gerekiyor. Biz bunu göreve geldiğimiz ilk günden bu yana özenle yapmaya çalışıyoruz.

Bir yandan hizmetlerimizi sürdürüyoruz, diğer yandan halkımızın dertleriyle dertlenip, onların isteklerine cevap vermeye gayret gösteriyoruz. Bu sayede ilçelerimizi tekrar tekrar ziyaret ederek sorunları yerinde görüyor, anında müdahale edebiliyoruz. Bigadiç’e defalarca geldik, gelmeye de devam edeceğiz. Yaptığımız işler var, yapacağımız işler de var. Kimse meraklanmasın yapılacak olan işleri de yine biz yapacağız” dedi. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP