DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.955.692 0.514
Yayınlanma Tarihi :

Canbey: Bizde geri vites yok

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey, Balıkesir olarak Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güçlü bir destek istediklerini söyledi. Canbey, “Biz devam diyenlerdeniz. 16 Nisan referandumunun 24 Haziran’da tekrar onaylanması lazım. Bunun için de sizlerden Balıkesir olarak Ak Partimize ve milletin adamı Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın büyük ve güçlü Türkiye hayali için daha güçlü bir destek istiyoruz” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey seçim çalışmalarını il merkezindeki esnaf ziyareti ile birlikte sürdürdü. Karesi ilçe teşkilatı ile birlikte esnafı gezen ve sokaktaki vatandaşlarla tokalaşarak hal hatır soran Canbey, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Canbey, çalışmaları sırasında Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim standını ziyaret etti. Paşaalanı Mahalle teşkilatı ile de bir araya gelen Canbey, Karesi Belediyesi’nin Sakarya Mahallesi’nde yaptırdığı Karesi Park’ı ziyareti ile günü sonlandırdı.

TATLIPINAR’DA AK PARTİ RÜZGARI

Tatlıpınar’da düzenlenen mitinge katılan milletvekili adayı Mustafa Canbey, “Tatlıpınar Mahallemiz Ak Parti’ye destek veren mahallelerimizden. İnşallah bunun devam etmesini istiyoruz. Biz devam diyenlerdeniz. Malumunuz tamam diyenler de var. Sadece tamam demiyorlar. Traktöre biniyorlar geri vitese takıyorlar. Traktörün geri geri nasıl gittiğini anlatıyorlar. Bizim geri vitese takma gibi bir işimiz yok. Bizim viteslerimizin hepsi ileri. Biz hep ileri viteste gidiyoruz. Bu zamana kadar böyle yaptık bundan sonra da böyle yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“GÜÇLÜ BİR YÖNETİM”

Türkiye’nin 24 Haziran’da çok önemli bir seçim yapacağını ifade eden Canbey, “16 Nisan referandumu ile sistem değişikliğine gidildi ve sizlerin de oylarıyla bu sistem onaylandı. 24 Haziran’da bu sistem uygulamaya geçecek ve daha güçlü bir yönetim için bu sistemin sizler tarafından tekrar onaylanması lazım. Yani sizlerin Ak Parti’ye güç vermesi lazım. Sizden bu anlamda destek istiyoruz” diye konuştu.

“BU KERVAN YOLUNA DEVAM EDECEK”

Canbey, sözlerine şöyle devam etti: “Bu millet Erdoğan’ı neden seviyor? Çünkü Erdoğan 16 yıldır bu millet için gecesini gündüze katmış ve millete hizmetkar olmuştur. Bu milletin gönlünde yer edinmiş bir liderdir. Allah’ın izniyle önümüzdeki dönem bu kervan yoluna devam edecek. Bir takım dalgalanmalar oluyor, ancak bu gemi yoluna devam edecek. Bu geminin tayfaları, yolcuları artık tecrübeli. Yolcuları milletimiz kaptanı Cumhurbaşkanımız. Millet kaptanına güveniyor. Büyük Türkiye gemisi yoluna devam edecek. Balıkesir olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük Türkiye hayaline güçlü bir şekilde destek istiyoruz.” (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP