Yayınlanma Tarihi :

Cankul, öğrencileri kahvaltıda ağırladı

Cankul, öğrencileri kahvaltıda ağırladı

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Meslek Yüksek Okulu’nda, okuyan öğrencilerle kahvaltıda buluştu. Ali Osman Sali Parkı’nda gerçekleştirilen kahvaltıda konuşan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, gençlerle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“KENDİNİZE GÜVENİN”

Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Gençler kendinize güvenin. Sizler bizim en değerli varlığımızsınız. Kendinize güvenerek yaptığınız her şey bizlere gelecek için umut verecek. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bilinçli ve ahlaklı bir birey olarak yetişmelerinde bizlere önemli görevler düşüyor.

Kepsut Belediyesi olarak burada bulunan sizlerin ne sorunu olursa olsun beni 24 saat arayabilirsiniz. Bana ulaşamadığınız anda sekreterliğe gelebilir, arayabilir, her türlü ihtiyaçlarınızı anında iletebilirsiniz. Ben Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul olarak bizlere ne görev düşerse sizlerin yanındayız. Sosyal aktiveleriniz, etkinlikleriniz olursa sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılarız.

Gençler hayatta hata yaparsınız, önemli olan büyük hata yapmamaktır. Sizler geleceğin teminatınız. Yakında buradaki okulunuz bitecek sizleri gerçek hayatta bekleyen sorumluluklarınız var. Önemli olan Vefalı Yurt ilçemizden hoş seda şekilde okulunuzu okuyup bitirmek. Gençlerimiz için ne yapsak az, bunun bilincinde yeni projeler üretiyoruz. Bugün de gençlerimizle kahvaltıda bir araya geldik emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Muzaffer KARAKOYUN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP