DOLAR28,9320% 0.02
EURO31,1976% 0.12
STERLIN36,3445% -0.02
FRANG33,0843% 0.08
ALTIN1.883,14% -0,04
BITCOIN1.276.423-0.728

Canla başla çalışıyoruz

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti 1. sıra Milletvekili adayı Adil Çelik HABERCİ’yi ziyaret etti. Çelik “24 Haziran seçimlerinde Balıkesir’de en iyi sonucu alacağız. 9 vekilliğin 9’unua da talibiz, bu inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ak Parti 1. sıra milletvekili adayı Adil Çelik, HABERCİ’ye yaptığı ziyarette çalışmaları anlattı, 24 Haziran seçimlerinde  sandıkta en iyi sonucu almak için canla başla çalıştıklarını söyledi. Genel Müdürümüz Orhan Köken ve Genel Yayın Yönetmenimiz Mahmut Acaröz ile görüşen Çelik “ 9 aday arkadaşımızla birlikte Balıkesir’de en yüksek oyu almak için canla başla çalışıyoruz. Biz Cumhurbaşkanımızı azınlıkta kalınan bir meclis aritmetiği ile karşı karşıya bırakmayacağız” dedi.

MAKRO PLANLAR YAPILMALI

Çelik, Balıkesir’de makro ve sektörel gelişim planları yapılması gerektiğini belirterek kentte en büyük sorunun genç işsizlik sorunu olduğunu kaydetti. Balıkesir’de ciddi alt yapı sorunu olmadığına dikkat çeken Ak Parti 1. sıra milletvekili adayı Adil Çelik “Balıkesir’de yol, enerji, baraj konularında büyük sorun kalmadı büyük yatırımların hemen hemen hepsi tamamlandı. Balıkesir‘e önümüzdeki kısa dönemde çok ciddi yatırımlar gelecek. İstanbul-İzmir otoyolu, Çanakkale Köprüsü ve yolu Balıkesir ekonomisine çok ciddi katkı sağlayacak. Balıkesir iş dünyasındaki bütün vatandaşlarımızı Balıkesir’e yatırım yapmaya davet ediyorum. Yoksa başkaları gelir bu fırsatı elinizden alır. Balıkesir sadece Balıkesirliye bırakılmayacak kadar değerli” diye konuştu.

 

YORUM YAP