Yayınlanma Tarihi :

Din görevlileri ile buluştular

Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi İlçesi’ndeki camilerde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, şehirdeki sivil toplum örgütleri ve kurumlarla iç içe çalışmaya devam ediyor. Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi İlçe Müftülüğü’nde, ilçedeki camilerde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Karesi’yi daha iyi yönetebilmek için fikir alışverişine büyük önem gösteren Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, din görevlileri ile söyleşi gerçekleştirdi.

Din görevlilerinin toplumu her kesiminin içinde yer aldığına dikkat çeken Yılmaz, “Biz Karesi’ye hizmet etmeye çalışıyoruz, sizlerle ilişkilerimiz ne kadar güçlü olursa toplumda insanlara ulaşmamız o kadar kolay olur. Biz sosyal bir belediyeyiz vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için çaba sarf ediyoruz. Bizim ulaşamadığımız vatandaşlarımızın bize ulaşmasında aracı olursanız bizde onlara gerekliği desteği sağlarız. Çocuklarımızın sizlerle beraber cami disiplinini alarak Kur’an-ı Kerimi öğrenmesini istiyoruz. Sizlerle uyumlu çalışmamız  gerekiyor” dedi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP