DOLAR28,9307% 0.05
EURO31,2085% 0.16
STERLIN36,3999% 0.13
FRANG33,0624% 0.04
ALTIN1.887,30% 0,18
BITCOIN1.279.1091.033

İş sağlığına Balıkesir imzası

Yayınlanma Tarihi :

Balıkesir merkezli kurulan Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu’nun ilk genel kurulunda federasyonun kurucu başkanı Mahmut Çamlı tekrar başkanlığa seçildi.

Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu’nun Öğretmenevi’nde yapılan ilk genel kurulunda federasyonun Balıkesirli olan kurucu başkanı Mahmut Çamlı başkanlığa seçildi.

Balıkesir, Antalya, Aydın, İzmir, Manisa, Muğla ve Uşak İş Sağlığı ve Güvenliği Derneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu’nun  genel kurulunda Divan Başkanlığını Hacı Kuyu yaptı.

Genel kurulda konuşan Federasyon Başkanı Mahmut Çamlı, “Ege Bölgesinde faaliyet gösteren İş Sağlığı ve Güvenliği Dernekleri olarak kuruluş amaçlarımız arasında yer alan İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının desteklenmesi, yasal düzenlemelerin geliştirilmesi, sadeleştirilmesi, İSG uygulamalarının standardizasyonu ve akreditasyonu ile bu alanda çalışanların ihtiyaç duydukları birlik, beraberlik ve kişisel gelişmelerin sağlanması amacıyla federasyon çatısı altında bir araya geldik.

Ülkemizde federasyon olarak daha güçlü ve daha etkin olmak, üyelerimizin ve bu alanda çalışanların haklarını korumak, onların alanla ilgili gelişmelerine katkıda bulunmak, mevzuat çalışmalarına destek vermek başlıca görevlerimiz içinde olacak” dedi.

Genel kurulda yapılan seçimlerde yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mahmut Çamlı, Anıl Pehlivan, Nuran Sarı, Özkan Bozkurt, Hakan Gökçimen, Oktay Ergeç, İbrahim Ethem Karahan, Ömer Temiz ve Ayça Güzel.

Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP