DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN750.4070.691

Kabaklı’ya geçmiş olsun ziyareti

Yayınlanma Tarihi :

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis, önceki gün meydana gelen fırtına sonucu evleri hasar gören vatandaşları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ HER ŞARTTA VATANDAŞIN YANINDA

Altıeylül Belediyesi, doğal afetler ile kazalar neticesinde mağdur olan vatandaşları da yalnız bırakmıyor. Yaşanan fırtınada ağaçlar yerinden sökülerek devrildi ve evlerin çatılarının uçmasıyla da maddi zarar oluştu. Daha önce yangın ve doğalgaz patlaması sonucu evleri oturulamaz hale gelen vatandaşların yanında olarak yaralarını saran Altıeylül Belediyesi, şimdi de meydana gelen fırtına dolayısıyla evleri hasar gören vatandaşları da yalnız bırakmayarak en büyük destekçisi oldu.

AVCI: ALTIEYLÜL’DE KİMSE YALNIZ DEĞİLDİR

Zarar gören evlerin arasında Kabaklı Muhtarı Cemile İnce Alkan’ın evi de yer alıyor. Mahalle sakinlerinden birine ait evin çatısında bulunan güneş enerjisi sitemi ise evden yaklaşık 600 metre ötede bulundu. Bu denli zararın oluştuğu mahalleyi ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten, ardından da incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Yaşanan doğal afet sonucu vatandaşlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yaptığımız incelemeler sonucunda da meydana gelen doğal afette mağdur olan vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya ve üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Böyle durumlarda Altıeylül Belediyesi olarak mağdur olan vatandaşlarımızın her daim yanındayız. Çünkü biz buradaysak Altıeylül’de kimse yalnız değildir” dedi.

Ziyaretten memnun kalan Kabaklı sakinleri de başta Belediye Başkanı Hasan Avcı olmak üzere Altıeylül Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP