Yayınlanma Tarihi :

Karesi’de 24 saat hizmet

Karesi Belediyesi ekipleri 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürüyor. Huzurlu ve mutlu bir Karesi için belediye ekipleri asfalt, parke taşı, yenileme, temizlik, tamirat, zabıta vb. hizmetleri kesintisiz sürüyor.

Vatandaş memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Karesi Belediyesi, 7 gün 24 saat hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Huzurlu ve mutlu bir Karesi için belediye ekipleri asfalt, parke taşı, yenileme, temizlik, tamirat, zabıta vb. hizmetler kesintisiz devam ediyor. Mahallelerin sorunlarını başta muhtarlar olmak üzere tespit eden Karesi Belediyesi birimleri, sorun ve eksiklerin giderilmesi için hazırlanan program kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN ORKAN SAHADA

Ekipler kırsal ve merkez mahallelerin yol, kaldırım, park, temizlik sorunları başta olmak üzere hizmetlerine devam ederken, Belediye Başkanı Dinçer Orkan’da mahalle ve esnaf ziyaretleri ile Karesililerle bir araya geliyor. Vatandaşlara belediyenin hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını soran Başkan Orkan, güler yüzlü hizmeti şiar edindiklerini kaydetti.

Karesili hemşehrileriyle her zaman iç içe olmaya özen gösteren, gerek açılış ve etkinliklerde, gerekse makamında vatandaşlarla birebir görüşmeye, sorun ve talepleri dinlemeye büyük önem veren Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, bu kapsamda sık sık ziyaretlerde de bulunuyor.

“Bizim isteğimiz Karesi’yi Karesili vatandaşlarımız ile birlikte yönetmek” diyen Başkan Orkan, belediye başkanı olarak kapısının herkese açık olduğunu dile getirdi. Şehirdeki belediyecilik anlayışına yeni bir soluk getirdiklerini belirten Orkan, “Hizmetlerimizin odağında hemşehrilerimiz var. 24 saat onlar için çalışıyoruz” dedi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP