DOLAR27,1693% 0.17
EURO28,9468% 0.14
STERLIN33,3148% -0.1
FRANG30,0040% 0.11
ALTIN1.682,44% 0,47
BITCOIN725.7420.354

Köylüleri onu bağrına bastı

Yayınlanma Tarihi :
Köylüleri onu bağrına bastı

Baba tarafından Susurluk Yıldız, anne tarafından Babaköylü olan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı Susurluklu hemşehrileri bağrına bastı.

Susurluklu hemşehrileri Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı bağrına bastı. Hemşehrilerinin misafiri olan Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, belediye başkanlığı adaylığı sürecinden bu yana hemşehrilerinin desteğini her zaman arkasında hissettiğini söyleyerek, “Baba tarafından Yıldız, anne tarafından ise Babaköylü olmaktan her zaman gurur duydum. Arkamda sizin gibi güçlü ve değerli insanların durması bu şehir için çalışırken bana güç veriyor” dedi.

“YÜREKLERİMİZ BİRLİKTE ATIYOR”

Birlikteliklerin bu tür platformlarda bir araya geldikçe güçleneceğini vurgulayan Yılmaz, birlik ve beraberliğin şehre de önemli katkılar sağlayacağına inandığını kaydetti.

Balıkesir’de güzel bir uyumun yakalandığını ve yapılan hizmetlerle şehrin ihya edildiğini söyleyen Yücel Yılmaz, “Siyaset yapmak; şehri ihya etmenin en güzel yolu. Herkesin düşüncesi, hayat görüşü farklı olabilir ama söz konusu olan şehre hizmetse birlik ve beraberliğimizi koruyup güçlü bir duruş sergilememiz gerekiyor. Çünkü yürekler birlikte atıyorsa başarılamayacak bir iş yoktur. Balıkesir güzel bir ivme yakaladı. Bizler de seçildiğimiz günden bu yana rozetimizi bir kenara koyarak tüm hemşehrilerimize adaletli bir şekilde hizmet sunmak için gayret ediyoruz. Büyük ölçüde başarılı olduk ama yapacak daha çok işimiz var” diye konuştu.

“BANA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ”

Ulaşılabilir bir belediye başkanı olmaya çalıştığını söyleyen Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, şahsi kullandığı telefon numarasının tüm sosyal medya hesaplarında yer aldığını ifade ederek, şunları söyledi:

“Ne zaman ihtiyaç duyarsanız bana ulaşabilirsiniz. Allah bize sevdiğimiz şehre ve sevdiğimiz insanlara hizmet etmeyi nasip etti. Şehirde yaşayan herkesin mesuliyeti üzerimizde. Elimizden geldiğince zamanı doğru kullanarak şehre faydalı olmaya çalışıyoruz. Ancak doğru işler yapmak için sizlerin güzel eleştirilerinize ihtiyacımız var. Allah, hangi amaç için bizi yarattıysa hata yapmadan o amaç için çalışıp ölmeyi nasip etsin. Böyle bir geceyi düzenleyip beni onurlandıran tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Yıldız Köyü Muhtarı Mustafa Bal ve Babaköy Muhtarı Naci Şayan da Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın her zaman arkasında olduklarını söyleyerek, hediyelerini takdim etti. İmran YOLAÇ

YORUM YAP