DOLAR 31,1462 % 0
EURO 33,8250 % 0
STERLIN 39,5223 % 0.03
FRANG 35,4579 % 0.11
ALTIN 2.032,82 % -0,01
BITCOIN 1.776.978 3.856
Yayınlanma Tarihi :

Sahuru polislerle yaptı

Vali Ersin Yazıcı, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay, müdür yardımcıları, şube müdürleri ile birlikte Kuva-yi Milliye Polis Merkezinde görevli polislerle sahur yaptı.

Kentte güvenliği sağlamak amacıyla gece görevli olan polisleri ziyaret eden Vali Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu sahur sofrasına misafir oldu. Polisler ile sohbet eden Vali Yazıcı, emniyet teşkilatının çok önemli görevler üstlendiğini söyledi. Polise görevinde kolaylık dileyen Vali Yazıcı, Balıkesir’de emniyet ve asayişin temini, huzur ve güvenliğin sağlanması için fedakârca gece gündüz demeden çalışan güvenlik güçlerine teşekkür etti.

Vali Yazıcı, emniyet görevlileriyle sahurda bir araya gelmek istediklerini belirterek, ” Emniyet teşkilatımızın asayiş birimi Balıkesir’de görevini 24 saat sürdürüyor. Polisimiz başta vatandaşımızın can ve mal güvenliği olmak üzere halkımızın güvenliğini sağlayan bir birimimizdir. Balıkesir ilimizde de halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak adına fedakârca görev yapan polisimiz, her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Polisimizi ziyaret ederken sahur programında birlikte olalım istedik. Güvenliğimizi tesis etmeye çalışan güvenlik teşkilatımıza hayırlı sahurlar diliyorum.” dedi.

CANI PAHASINA MÜCADELE EDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE MİNNETTARIZ

Vatanın bölünmez bütünlüğünün korumasında canı pahasına mücadele eden güvenlik güçlerine minnet duyduğunu aktaran Vali Yazıcı, “Ülkemizin bekası için hizmet veren tüm güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bağımsızlığımızı korumak için canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP