DOLAR27,1669% 0.16
EURO28,9979% 0.31
STERLIN33,3783% 0.08
FRANG30,0386% 0.23
ALTIN1.684,01% 0,56
BITCOIN727.0990.532

TOKİ’de kronikleşen sorunlar gideriliyor

Yayınlanma Tarihi :
TOKİ’de kronikleşen sorunlar gideriliyor

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi, TOKİ’de sokakları karış karış gezerek incelemelerde bulundu. TOKİ sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak yeni yol, sosyal donatı alanları yapılması konusunda kararlar aldı.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, saha ekipleri ile birlikte TOKİ’ye çıkarma yaptı. Belediye Başkanı Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtarı Zakir İnceboy ve mahalle sakinlerinin eşliğinde mahalleyi karış karış gezerek inceledi. Mahallede tüm çöp konteynerlerini yenilediği ve parkları düzenlediği için teşekkür eden Muhtar İnceboy ve mahalle sakinleri, mahallede yıllardır yaşanan kalıtsal sorunların çözülmesi için Yılmaz’dan yardım istedi. Yılmaz da istenilen sorunların çözülmesi için birim müdürlerine talimat verdi.

Daha sonra TOKİ bölgesinin daha canlı bir yerleşim yeri olması için atılabilecek adımlar istişare edildi. Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın önerisi üzerine TOKİ bölgesinde şehir manzaralı bir alanın sosyal tesis yapılması karar kılındı. Şehrin her noktasında yaşayan her bir vatandaşın kendileri için çok değerli olduğunu belirten Yücel Yılmaz, “TOKİ’de bu zamana kadar acil ihtiyaç olan çöp konteyneri, park ihtiyacı gibi bir çok sorun çözüldü. TOKİ’de yaşayan vatandaşlarımızda bizim için çok değerli onların pazar, cami, yol ve sosyal donatı alanı ihtiyaçlarını da en kısa sürede gidereceğiz. Şimdi ekiplerimiz TOKİ ile Üçpınar Mahallesi arasında yeni bir bağlantı yolu açıyor, bu yol sayesinde TOKİ’ye, Paşaalanı tarafından geçiş daha kolay olacak” dedi. Mustafa ATİK

YORUM YAP