Yayınlanma Tarihi :

Vatandaşları dinledi

Vatandaşları dinledi

Balıkesir’de göreve geldiği günden bu yana sürekli halkla iç içe olan Vali Ersin Yazıcı, Savaştepe Karaçam Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

“TİTİZ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ”

Vali Yazıcı, Savaştepe Kaymakamı Fikret Zaman, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile birlikte Karaçam Mahallesini ziyaret etti. Mahalle meydanındaki kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Yazıcı, “İlin valisi olarak şehir merkezi ve ilçelerimiz kadar kırsal alanlarımıza da aynı özeni gösteriyor, verilen hizmetlerin en kaliteli şekilde sunulması, varsa ortaya çıkan aksaklıkların giderilmesi yolunda titiz bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

“GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ”

Vali Ersin Yazıcı, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu ifade ederek, vatandaşın sorunlarını çözmek için gereken desteği verdiklerini söyledi.

Vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Yazıcı, “Amacımız halkımızın sorununu çözebilmek, derdine derman olabilmek. Bizim derdimiz millete hizmet etmek. Heyecan ve şevkle çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Gayemiz, var gücümüzle, vatandaşımıza hizmet etmektir” dedi.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ”

Gittiği kahvede Karaçamlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Yazıcı ve beraberindekiler, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti. Çay sohbetinde sorunları tek tek dinleyen Vali Yazıcı, “Halkımızın dile getirdikleri sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi. Ziyaretinden memnuniyet duyan mahalle sakinleri Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP