DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7173 % 0.35
STERLIN 39,3105 % 0.17
FRANG 35,3208 % 0.17
ALTIN 2.022,63 % 0,22
BITCOIN 1.617.518 -0.4
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

Saçma-Sapan

Saçma-Sapan

Varlığı, faydadan çok zarar veren Balıkesirspor Baltok yönetimi, saçma-sapan bir paket oluşturarak, Samsunspor, Gaziantepspor ve Boluspor karşılaşmalarında alınacak 9 puana 30’ar bin lira prim vadetmişti.

Boluspor karşısında rezil olan oyuncular, bu parayı da 3 puanı da ellerinin tersiyle iterek, saçma-sapan bir duruma imza attı.

Bu duruma engel olması gereken Giray Hoca, her zaman olduğu gibi hemen her pozisyonda hakemlere itiraz etmekten başka ne yaptı?

İki farklı mağlup durumda olan bir takımın hocası olarak, 74’üncü dakikada Bülent-Doğa ve Okan-Uğur değişikliklerini yaparak, saçma-sapan görüntünün sorumluluğunu aldı.

Sen, bir takımın hocası olacaksın ve her fırsatta “Benim kadro yapım, oyunun boyunu kısa tutmak zorunda, aksi olduğunda biz oynayamayız” diyeceksin. Topu ayağına alan her oyuncu, elli metreye pas atmaya çalışacak ve sen bunu seyredeceksin.

Oyuncuların, senin dediğini yapmıyor. Oyuncuların, para için de oynamıyor. O zaman bilmediğimiz başka şeyler var. Ama her ne varsa, saçma-sapan bir durum var.

Bu arada Samsunspor galibiyetinin ardından Can Cangök dönemini işaret ederek, ilk yarıdaki 7 karşılaşmaya göre 1 puan fazla topladıklarını dile getiren Giray Bulak’a 13 puan topladığı aynı 9 maçlık periyotta Can Hoca’nın 15 puan topladığını hatırlatmak gerekiyor.

Boluspor karşılaşmasının ardından konuşan Giray Hoca, erken yenilen gollere kendisinden önceki teknik heyetin de çare bulamadığını söylemiş.

İyi de seni “Bu soruna çare bul” diye getirmediler mi?

Yoksa, Can Hoca’ya ödenen maaşın 6-7 katının sana kara kaşın, kara gözün için mi ödendiğini düşünüyorsun?

Sözün özü; Giray Hoca ve ekibinin Balıkesirspor Baltok’dan ayrılma zamanı gelmiş ve geçiyor. Israrcı olmak, maddi ve manevi anlamda tarafları üzer.

Giray Hoca, yoluna gitsin. İster teknik adamlık yapsın, ister yorumculuk yapsın ama Balıkesir’den uzakta yapsın.

Giray Hoca ve ekibi gitsin ama Remzi Boncuk ve arkadaşları kalsın…

Onlar, bu saate kadar faydalı bir iş yapmadı. Hiç değilse, gemiyi limana yanaştırıp, Olağan Genel Kurul sürecini hızlandırarak faydaları dokunsun.

Bu arada da maç başı ücretleri yüksek oyuncuları bir kenarda tutup, Rahmi Anıl Başaran, Çağatay Vatan, Asil Kaan Eryılmaz, Emre Akkaş, Serdar Güncü ve Akçan Deniz Sayar’a çoktan hak ettikleri formaları teslim edebilirsiniz.

Ama “Onlar, açık büfe kahvaltıya ve uçak yolculuğuna alışık değil” diyebilirsiniz. Ancak bu durum sanırım sorun olmaz.

Verin formayı çocuklara, yiyecekse bizim çocuklar yesin, uçacaksa bizim çocuklar uçsun.

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP