6 aylık Bordo Maviş Trabzonspor’da

Yayınlanma Tarihi :
6 aylık Bordo Maviş Trabzonspor’da

Trabzonspor’un yeni sezondaki son transferi Balıkesirli Ulaş ve Burcu Maviş’in 6 aylık oğulları Bordo Maviş oldu. Trabzonspor Sosa, Hubocan ve Volkan Şen’in yanı sıra 6 aylık yeni transferi Bordo Maviş’i de basına tanıttı.

Balıkesirli Ulaş ve Burcu Maviş’in 6 aylık oğulları Bordo’nun hikayesi beş yıl öncesine uzanıyor. Baba Ulaş Maviş, 2012 yılında bir rüyasında oğlunun olduğunu ve ismini ‘Bordo’ koyduklarını görüyor. Aradan beş sene geçtikten sonra o dönemki kız arkadaşı Burcu ile hayatını birleştiren Ulaş Maviş’in rüyası, 2017’de oğlunun dünyaya gelmesi ile gerçek oluyor. Burcu ve Ulaş çifti çocuklarının ismini Bordo koyarak dünyada bir ilke imza atıyor.

DÜNYANIN EN KÜÇÜK TRANSFERİ TRABZONSPOR’DA

Bordo Maviş’in transferi ile dünyanın en küçük futbolcusunu takıma kazandırdıklarını açıklayan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta yeni transfer için şunları söyledi:

“Bordo, şimdilik minik bir esinti; bir rüzgar. Ama biz onun büyüyünce Fırtına olup eseceğine yürekten inanıyoruz. Ailemizin tek hedefi Balıkesir’den Trabzon’a yerleşmek ve Bordo’yu Trabzonspor’da oynayacak bir futbolcu olarak yetiştirmek. Annenin bana gönderdiği bir mektup vardı. Bu mektupta isteklerini benimle paylaştı. Artık aileyi Trabzon’a yerleştirip Bordo’yu da kulübümüzün geleceğinde başarılı bir futbolcu olarak görmek en büyük idealimiz olacaktır. Öte yandan o büyüyene kadar biliyoruz ki bize, camiamıza uğur getirecek. Tribünlerimiz bu sezondan itibaren Bordo Maviş’in ismiyle inleyecek!” (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP