Kafaoğlu, gençlerin mutluluğuna ortak oldu

Yayınlanma Tarihi :
Kafaoğlu, gençlerin mutluluğuna ortak oldu

 

7 Temmuz 2017 tarihinin özel bir gün olması ve nikahlarda akıllarda kalması için genç çiftler bugüne özel ilgi gösterdi. Altıeylül Belediyesi Nikah Salonu yoğun günlerinden birini yaşadı. 7.7.2017 günü evlenen çiftler günün öneminin de ayrı bir mutluluğunu yaşadı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da; yoğun programından fırsat bularak Esra Erol ile Süleyman Emek çiftinin nikahını kıydı, gençleri tebrik etti. Genç çifte bir ömür botu mutluluklar dileyen Başkan Kafaoğlu, evlilik cüzdanını Esra Erol’a takdim ederken, Süleyman Emek’e de Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Genç çiftler önemli bir günü seçerken, nikahlarını kıymak için karşılarında Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu görünce de şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Başkan Zekai Kafaoğlu, “Ben her zaman diyorum çat kapı yapar gelir sizi ziyaret ederim, çat kapı yapar yemeğinizi misafir olurum, çat kapı yapar düğününüze gelirim, çat kapı yapar nikahınızı kıyarım. Siz nikahınızı memurun kıyacağını bekliyordunuz, ama ben size sürpriz yaptım. Gençler gün olarak önemli olan bu özel güne rağbet gösteriyorlar. Nikah salonumuz bugün diğer günlere göre daha çok gencin mutluluğuna şahit oluyor. Ben de sizleri tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Alkan ENGİN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP