Şarkıcı Yusuf Güneyden Şok İddialar

Yayınlanma Tarihi :
Şarkıcı Yusuf Güneyden Şok İddialar

Bir televizyon kanalında “Demet ve Jessle Gel Konuşalım” programına katılan ve Astral Seyahat hakkında deneyimlerini cevaplayarak ortaya birçok iddia atan Yusuf Güney tüm dikkatleri üzerine topladı.

Daha önce bir televizyon kanalında yayınlanan Survivor yarışma programının 2023 yılında ünlüler kadrosunda yer alan şarkıcı Yusuf Güney, Astral seyahat yaptığını iddia ederek dünyanın düz olduğunu savundu. Güney, “Önümüze konan dünya haritası var. Haritada uçuş yörüngelerine dikkat ettiniz mi? Hep aynı yönden uçuş yapılır. Niye hiç arkasından dolaşıpta gelmiyor uçaklar? Amerika ile Avusturalya arası daha kısa niye oradan kestirmeden gitmiyorlar da 24 saat boyunca uçuş yapıyorlar? Çünkü ırklar arasında Galaktik bir anlaşma var ortada” diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

Dünyanın sadece insanlık için yaratılmadığı İnsanlık için yaratılsaydı zaten savaşların olmayacağını savunan Güney, “Asıl savaş bizim görmediğimiz yerde var. Gerçekten var. Bilmediğimiz çok şey var” diyerek insan dışı varlıklar hakkında merak uyandırdı. Daha önce Pandeminin planlandığı 12’li masaya da gittiğini iddia etti. İnsanlarda manevi anlamda bulanan göz perdesi kalktığında bunların görülebileceğini de ekleyerek endişeye neden oldu.

“Evrensel Medya Düşünün”

Bunları nereden bildiği hakkında ki sorulara cevap veren Güney, “Akışık yayın diye evrensel bilgi yayını vardır. Evrensel medya gibi düşünün, kütüphane gibi düşünün, o kütüphaneye astral boyutla giriş yapabilirsiniz. Belli başlı aşamaları vardır. İlk aşamada gridir. Gri görürsün her yeri ve oradaki alacağın bilgi kısıtlıdır. Fiziki bir kütüphane değil ruhu bedenden ayırınca çıktığın boyuttaki bir kütüphane orası. Bilgi kütüphanesi. İnsanın yaratılışından itibaren bütün eylemsel yaşanan her şey frekansal olarak o kütüphanede kayıtlı. Kütüphanedeki bilgileri alıp doğru kütlesel hale getirdiğiniz zaman anı tekrardan yaşayabilirsiniz” diyerek astral seyahatin metafizik boyutuna değindi.

“Oranın koruyucu güçleri var”

Yusuf Güney, “Astral seyahatte eski sevgilime gidiyim bakıyım ne yapıyor ya da birisine casusluk yapayım diye gidemezsiniz. Çünkü oranın bekçileri var. Kötü niyetle kullanamazsınız. İzin vermiyorlar. Oranın koruyucu güçleri izin vermiyor. Öyle olsaydı zaten KGB’sinden tutun MİT’e kadar astral casusluk birimleri kurarlardı” diyerek daha önce pandeminin planlandığı 12’li masaya da gittiğini iddia etti.

“20 sene içerisinde makro ve mikro topluluk olarak insanlık ikiye bölünecek”

Astral seyahat yapmanın belli bir periyodu olduğunu savunan Yusuf güney, 21 günlük detoks yaptıktan sonra astral seyahate hazır olunacağını savundu. Hayranları arasında bilinçli olanlar kadar bilinçsiz olanlarında varlığına değinen Güney, “20 sene içerisinde makro topluluk ve mikro topluluk olarak insanlık ikiye bölünecek. Yani dinler, ırklar, sınırlar ortadan kalkacak. Dünya düzenini kuran güçler emin olun kaldıracaklar. Dünya düzenini kuran kişiler izlediğiniz kişiler değil. Onlar piyon. Asıl varlıklar, güçler var onlar ne diyorsa o oluyor. Makro ve mikrodan kastım şu, yüksek bilince sahip olan varlıklar doğa ve evrenle iç içe yaşayan varlıklardır, tamamen maddeye ve emir komuta zinciri altında yaşayan varlıklar altında onlar lüks şatavat içerisinde yaşayacaklar bir tarafta maddiyattan uzak doğa ve tabiat içerisinde yaşayacaklar. Önümüzdeki 20 yıl sonra bu topluluklar arasında artık savaşlar olmaya başlayacak” iddialarında bulundu.

Kaynak : Haber Merkezi

YORUM YAP