DOLAR28,9674% 0.03
EURO31,8620% 0.25
STERLIN36,8119% 0.17
FRANG33,2043% 0.2
ALTIN1.903,33% 0,10
BITCOIN1.096.184-0.566

Seferberlikle vakaları düşürelim!

Yayınlanma Tarihi :

Vali Hasan Şıldak, koronavirüs risk grubu haritasında hala kırmızı renkte yer alan Balıkesir’de vatandaşları salgına karşı bir hafta boyunca seferberlik ilan etmeye çağırdı. Şıldak, “Bu hafta öncekilerden farklı olsun. Salgına karşı bir seferberlik başlatalım. Sizden bunu bekliyorum. Kötü tabloyu artık olumluya dönüştürmemizin zamanı geldi. Haydi Balıkesir, normal günler için” dedi.

Vali Hasan Şıldak, koronavirüse karşı halkı uyarmaya devam ediyor. Salgına karşı seferberlik başlatılarak vaka sayılarının düşürülmesini isteyen Vali Şıldak, kötü tabloyu artık olumluya dönüştürmenin zamanının geldiğini söyledi. Şıldak, “Bu hafta tedbirlere daha çok dikkat ederek sağlıklı günlere ulaşılması için hep birlikte çaba gösterelim. Risk grubu haritasında halen kırmızı renkte yer alarak normal hayata henüz uzağız.

Tüm vatandaşlarımızı bu hafta daha çok dikkat ve sabır ile tedbirlere uymaya davet ediyorum. Sevgili hemşehrilerim, bu hafta öncekilerden farklı olsun. Salgına karşı bir seferberlik başlatalım. Sizden bunu bekliyorum. Kötü tabloyu artık olumluya dönüştürmemizin zamanı geldi. Haydi Balıkesir.

Normal günler için bu hafta hepimiz duyarlıyız, hepimiz fedakarlık yapıyoruz, hepimiz tedbirlere istisnasız uyuyoruz. Balıkesir başaracak, Balıkesir normalleşecek” dedi. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP