DOLAR 31,1235 % 0.27
EURO 33,8187 % 0.55
STERLIN 39,5127 % 0.35
FRANG 35,4068 % 0.48
ALTIN 2.033,06 % 0,02
BITCOIN 1.609.108 -1.181
Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti İl Başkanı Demiraslan: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir’e güveniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 947. yıldönümü dolayısıyla Ahlat’ta düzenlenen törenlerde bir araya geldiği Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan’a, yerel seçimlerde Balıkesir’deki başarının artacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

Daha önce tüm Türkiye’nin gözü önünde Balıkesir’deki başarıyı öven Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahlat’ta bir araya geldiği Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’ı ve teşkilatı tekrar tebrik etti.

“HEDEFİMİZ 20 İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Demiraslan’dan 2019 yerel seçimleri için başarı sözü aldı. 24 Haziran seçimlerindeki başarının, yerel seçimlerde artarak devam edeceğine olan inancının tam olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Yerel seçimlerde büyük bir sınav var, başarıyla vereceğinize inanıyorum” sözlerini yineledi. ‘20 İlçe, 20 Belediye, Güçlü Büyükşehir ve Gelişen Balıkesir’ hedefiyle yola çıktıklarını belirten Demiraslan, “20 ilçe ve Büyükşehir’i kazanarak Cumhurbaşkanımızın teşkilatımıza olan güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ BALIKESİR’E GÜVENİYOR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta Balıkesir teşkilatlarının başarısını takdir ettiğini belirten Demiraslan, “24 Haziran seçimlerinin ardından Ankara’da bir araya geldiğimiz Cumhurbaşkanımız, başarımız nedeniyle teşkilatımıza selam yollamış ve teşekkür etmişti. Hemen ardından Ankara’da Kadın Kollarımızın 5. Olağan Kongresinde tüm Türkiye’nin gözü önünde 81 ilden sadece Balıkesir’i işaret ederek, ‘Maşallah Balıkesir 24 Haziran’da ayağa kalktı’ sözleriyle ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek, gece gündüz demeden çalışan teşkilatımızın başarısını tescillemiş oldu.

6’ncı Olağan Büyük Kongre’de milletvekilimiz Yavuz Subaşı MKYK’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu da Büyük Kongre Divan Heyeti’ne seçilerek Balıkesir onurlandırıldı. Son olarak Ahlat’ta bir araya geldiğimiz Cumhurbaşkanımız, yerel seçimlerde Balıkesir’deki başarının artacağına olan inancını yineledi” diye konuştu.

“KİMSE BALIKESİR’İ KAZANMAK İÇİN HAYAL KURMASIN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerel seçimlerde kesin kazanacağız dediği iller arasında Balıkesir’i de saydığının altını çizen Hasan Demiraslan, “Kimse Balıkesir’i kazanmak için hayal kurmasın. Balıkesirliler, Ak Parti Belediyeciliğiyle tanışmıştır. Balıkesir için daha yapacak çok işimiz var. Milletvekillerimiz, ilçe teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, mahalle ve sandık başkanlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Hedefimiz 20’de 20 ve Büyükşehir Belediyesi” dedi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP