DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN752.8491.124

Balıkesir’e 16 yılda 30 milyarlık yatırım

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “20 ilçemizle birlikte, Balıkesir’in gelişimi için 16 yılda 30 milyar liralık yatırım yaptık. Balıkesirliler siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Ve onun için 16 yıldır bizi iktidarda tutuyor. Kurulduğumuz günden beri girdiğimiz her seçimde olduğu gibi, 24 Haziran’da da sadece ve sadece Balıkesirli hemşehrilerimize güveniyoruz” dedi.

Balıkesir’deki seçim çalışmalarını değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, sahada vatandaşlarla yaptıkları birebir temaslarda aldıkları tepkilerin çok olumlu olduğuna işaret etti.

“YAPTIK, YAPMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ”

Dursunbey’den Ayvalık’a, Savaştepe’den Gönen’e, Sındırgı’dan Marmara Adası’na 16 yılda 30 milyarlık yatırım yapıldığının altını çizen Demiraslan, “Daha yeşil bir Balıkesir için 109 milyon fidanı toprakla buluşturduk. Denizlerimizin ve çevremizin daha temiz olması için üç olan atıksu arıtma tesislerimizin sayısını 19’a yükselttik ve yükseltmeye de devam edeceğiz. Balıkesir’de Tıp Fakültesini, Bandırma’da üniversitemizi kurduk. Balıkesir’de Şehir Hastanesini hizmete sokarken, ilçelerimiz de yeni devlet hastaneleriyle daha kaliteli sağlık hizmetine kavuştu. Duble yollarımız sayesinde Körfez ve Güney Marmara’daki ilçelerimize ulaşım artık çok rahat. Toplu konut hamlesiyle 7 bin 330 vatandaşımızın ev sahibi olmasına vesile olduk. Ve daha sayamayacağım birçok hizmet. Yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

“BÜTÜN EKSİKLER GİDERİLECEK”

Balıkesir genelindeki bütün eksikliklere hakim olduklarını belirten Demiraslan, “Burhaniye Kuyumcu Mahallesi sakinlerinin kanalizasyon sorununu da, Gönen Plevne Mahallesindeki vatandaşlarımızın yol beklentilerini de eksikliklerin tamamının giderilip, bütün ilçelerimizin aynı standartlara kavuşması için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece seçim döneminde değil, sürekli halkımızın içindeyiz. Tek derdimiz, tek sevdamız, tek hayalimiz daha iyi bir Balıkesir” dedi.

“GELİŞİMDE SİYASİ İSTİKRAR ÖNEMLİ”

Şehirlerin ve ülkelerin gelişiminde siyasi istikrarın önemine dikkat çeken İl Başkanı Hasan Demiraslan, 24 Haziran’da sadece bir Cumhurbaşkanı ve 600 milletvekilinin seçilmeyeceğini, aynı zamanda yeni bir yönetim sistemine de geçileceğini kaydetti.

Demiraslan, “Balıkesirliler siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Ve onun için 16 yıldır bizi iktidarda tutuyor. Kurulduğumuz günden beri girdiğimiz her seçimde olduğu gibi, 24 Haziran’da da sadece ve sadece Balıkesirli hemşehrilerimize güveniyoruz. Cumhurbaşkanımıza daha fazla sahip çıkmalı, güçlü meclis ve güçlü hükümetle birlikte güçlü bir Türkiye’nin oluşması için desteklerimizi esirgememeliyiz” dedi.

“SAHADA TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Sahada bütün güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Seçime sayılı günler kaldı artık Ak Parti teşkilatları, milletvekili adayları, belediye başkanımız, il gençlik kollarımız, ilçe gençlik kollarımız, kadın kollarımız bütün gücümüzle teşkilatlarımız olarak sahadayız. Balıkesir’imiz, ülkemiz, milletimiz için çok kritik çok önemli bir seçime doğru gittiğimiz bu günlerde inşallah 24 Haziran da bu emeğimizin, gayretimizin, çabamızın hayırla sonuçlanacağını bekliyoruz” dedi. Orhan KÖKEN

YORUM YAP