Yayınlanma Tarihi :

Başbakan Yıldırım kongreye gelecek

Başbakan Yıldırım kongreye gelecek

Ak Parti’nin 3 Şubat’ta yapılacak il kongresine Başbakan Binali Yıldırım da katılacak. Kongrede İl Başkanı Hasan Demiraslan’ın seçime tek aday olarak girmesi bekleniyor.

Ak Parti Balıkesir İl teşkilatının 3 Şubat Cumartesi günü Kurtdereli Spor Salonu’nda yapılacak il kongresine Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı açıklandı.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

İl Başkanı Hasan Demiraslan, ilçe başkanları ile birlikte düzenlediği  toplantıda 3 Şubat’ta Kurtdereli Spor Salonu’nda yapılacak kongreye Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağını bildirdi.

Demiraslan, “Ak Parti ülkemiz için büyük projelere imza atan hizmet kervanının adıdır. Bugüne kadar her adımı milletimizle birlikte attık. Bundan sonra da insanımızla, hemşehrilerimizle el ele daha da kenetlenerek yol yürüyeceğiz. İlçe kongrelerimizi bitirdik. Sıra il kongresine geldi. 3 Şubat Cumartesi günü Kurtdereli Spor Salonu’nda Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımı ile il kongremizi gerçekleştireceğiz.

Kapımız Türkiye’nin yarınları için, Balıkesir’in geleceği için çalışmak isteyen her kardeşime sonuna kadar açıktır. Partide görev almak ve Ak davamıza katkı sağlamak arzusunda olan herkes Cuma gününe kadar gönül rahatlığıyla bizlere müracaatını yapabilir. Tüm hemşehrilerimi bu kutlu yürüyüşte beraber olamaya çağırıyorum. Çabasıyla, gayretiyle, yanımızda olmak isteyen herkesi kucaklayacağımızın şimdiden  teminatını veriyorum” dedi.

İl Başkanı Hasan Demiraslan, kongrede seçime tek listeyle gidilmesini beklediğini söyledi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP