DOLAR 31,0233 % 0.04
EURO 33,6934 % 0.27
STERLIN 39,2196 % 0.01
FRANG 35,2940 % 0.1
ALTIN 2.021,30 % 0,15
BITCOIN 1.617.287 -0.701
Yayınlanma Tarihi :

Başkan Kafaoğlu: Ne isterseniz vermeye hazırım

Ak Parti İl Gençlik Kolları’nın 5. olağan genel kurulunda seçimlere tek listeyle giren M. Zahid Bayram güven tazeledi. Partili gençlere seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Gençlerimizin önemini biliyoruz, ne istiyorsanız Büyükşehir Belediye Başkanı olarak vermeye hazırım” dedi.

Ak Parti İl Gençlik Kolları’nın 5’nci olağan genel kurulu Avlu Balıkesir’de yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Milletvekili Kasım Bostan, İl Başkanı Hasan Demiraslan, ilçe belediye başkanları ve partililerin katıldığı kongrede tek aday olan İl Gençlik Kolları Başkanı M. Zahid Bayram güven tazeledi.

Kongrede konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı M. Zahid Bayram, “Ak  Parti’de genç olmak zincirleri kırmaya tenezzül etmeyip gemileri karadan yürütecek kadar gözü kara olmaktır. Bizler ak gençlikten neler beklendiğini, ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bizlere desteğini esirgemeyen Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş’a, İl Başkanımız Hasan Demiraslan’a ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

“GENÇLER NE İSTERSE YAPMAYA HAZIRIM”

Kongrede gençlere seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, gençlerin emrinde olduğunu belirterek; “Ne isterseniz yapmaya hazırım” dedi.

Kafaoğlu, “Balıkesir bu kongre ile bütün kongre süreçlerini tamamlamış oluyor. Balıkesir artık safları sıklaştırdı, gönülleri yürekleri birleştirdi, kuruluş, kurtuluş derken en sonunda dirilişi hak ediyor. Diriliş’e hazır mısınız gençler? Balıkesir hazır, inşallah reisimizi utandırmayacağız, onun başını öne eğdirmeyeceğiz, Balıkesir olarak ilk seçimde yüzde 50+1’in üzerinde oy alarak inşallah Balıkesir’deki bütün belediye başkanlıklarına talibiz, onları alacak güçteyiz, alacak potansiyelimiz var. Allah’ın izniyle adım adım üç beş adım içeri dediği gibi Yunus Emre’nin yolumuza devam ediyoruz. Mütevazi bir şekilde Balıkesir’de barışı ve huzuru sağlayarak, 1 milyon 200 bin kardeşimizi kucaklayarak, emin adımlarla, teşkilatla uyum içerisinde yerel yönetimlerle birlikte götürüyoruz. Teşkilatların içinden gelen Büyükşehir Belediye Başkanı olarak her zaman söylüyorum, siyasetin evveli, ortası, sonu teşkilattır. Gençler bizim vazgeçilmezimiz, onlar olmasa o bildiriler nasıl dağıtılacak, o bayraklar nasıl asılacak. Bu enerji ve sinerjiyi sizlerden alıyoruz, gençlere yatırım yapmayan bir milletin geleceği olamaz. Ne istiyorsanız Büyükşehir Belediye Başkanı olarak vermeye hazırım” diye konuştu. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP