DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN751.6870.872

Burhaniye’de destek istedi

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Adil Çelik beraberinde, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Burhaniye Ak Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla yöneticilerle seçim çalışmaları kapsamında Burhaniye’yi ziyaret etti. Esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Çelik, genci, yaşlısı, her kesim ile birebir görüşerek taleplerini dinledi.

Kızıklı ve Dutluca Mahallelerinde birer konuşma yapan Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, görevinin 24 Haziran’da sona ereceğini bunun bir nöbet değişimi olduğunu söyledi. Milletvekili adayı Avukat Adil Çelik hakkında övgü dolu sözler söyledi.

Ak Partiye en çok yakışan ismin Adil Çelik olduğunun altını çizen Aydınlıoğlu, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini sizlerin oyları ile getireceğiz ve ülkemizi daha ileriye taşıyacağız. Bu ekip Ak Parti’de var. Bizim partimizden başka bu ülkeye sahip çıkacak başka bir parti yok. Karşımızdaki partiler maalesef PKK’ya destek veren partilerden oluştu. CHP’nin içinde şehidimize rahmet dilemeyen birçok insan var. İYİ Parti başkalarına güdümlü büyük bir proje partisidir. Acaba biz Recep Tayyip Erdoğan’ın ayağına nasıl çelme atarız, bu ülkede 15 Temmuz’da Fetöcü hainlerin yapamadığını biz nasıl yaparız, bu ülkeyi Amerika, İngiltere, Fransa’nın desteğiyle ülkenin iyi gidişatını nasıl durdururuz diye milletimizin kafasını bulandırmaya yönelik ifadelerine bizim insanımız asla prim vermezler.

Bizim huzur ve istikrara ihtiyacımız var. Bizler sizleri seviyoruz, Allah yeter ki bizleri ayırmasın, bu ülkenin kötülüğüne çalışanları bu mübarek Ramazan gününde Allah fırsat vermesin. Şimdi pırıl pırıl milletvekili adayımız var, kendisine hiçbir leke bulaşmamıştır. Tertemiz, en küçük defosu olmayan, Ak Partimize en layıkıyla yakışan arkadaşlarımızdan biridir. Biz görevimizi kendisine devrediyoruz. Sizlerin desteğiyle arkadaşımızı inşallah sesiniz olmak üzere meclisimize göndereceğiz. Balıkesir’imize çok hizmetler ettik. Bizler milletvekili olmazsak bile partimize sahip çıkmaya devam edeceğiz, elbirliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ÇELİK: LİDERİMİZİ YEDİRMEYECEĞİZ

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Adil Çelik ise; Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan saldırılara dikkat çekerek, “Milletin dirayetiyle liderimizi yedirmeyeceğiz” dedi.

Çelik, “Milletvekilimiz Ali Aydınlıoğlu bu zamana kadar sizlere hizmet etti, bundan sonrada sizlerin teveccühü ile bizler hizmet edeceğiz. Nöbet değişimi oldu, Ak Parti’de böyle bir kardeşlik var. Ali abimiz aday gösterilmemesine rağmen hala canla başla partimiz, davamız için çalışıyor ve çalışmaya da devam edecektir. Bizim için önemli olan, dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Partimize, halkımıza nasıl katkı sağlayabiliriz, milletimize nasıl hizmet edebiliriz, devletimizi daha iyi nasıl ileriye götürebiliriz, daha güçlü ekonomiyi nasıl sağlarız, dünyayı karşımızda nasıl el pençe durduğu bir ülke yapabiliriz düşünceleridir. Bunun içinde güçlü olmak gerekiyor.

İşte bizim büyümemizi, gelişmemizi istemeyenler karşımıza geçip toplanıyorlar. Tankla, tüfekle, dolarla görüldüğü gibi her şeyi kullanarak bize saldırıyorlar. Bunlarında yerli işbirlikçileri var. Düşmanlarımız Recep Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin derdine düştüler. Bu milletin dirayetiyle liderimizi yedirmeyeceğiz, onlara fırsat vermeyeceğiz. En güzel oyu alarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için daha çok çalışacağız. Burhaniye bizlere destek verecektir, bizler dün olduğu gibi bugünde sizlerin emrinde olacağız. İlçemiz turizmde, zeytin ve zeytinyağında, üretimde, Balıkesir’imizin güzide ilçelerinden biri oldu. Bugün ödül almış zeytinyağımız var. Esnaflarımıza, çiftçilerimize hükümetimiz tarafından sağlanan destekler, teşvikler yanında ilçemize yapılan yatırımlar var. Buraları turizm cenneti oldu. Yerli ve yabancı turistlerin gelmesi hem ilçe ekonomisine hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. İlçemize daha fazla hizmetler yapabilmek için sizlerin oylarına ihtiyacımız var. 24 Haziran’da bizleri desteklerseniz yine canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.  (Haber Merkezi)

YORUM YAP