DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN750.4070.691

Canbey: Bıkmadan çalışacağız

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Milletvekili adayı Mustafa Canbey, seçim çalışmalarını Körfez bölgesinde sürdürdü. Ayvalık, Gömeç, Burhaniye’de halk ve esnaf ziyaretinde bulunan Canbey, 24 Haziran seçimlerinde bölge insanın oylarına talip olduklarını belirtti.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey Ayvalık’ta Altınova seçim bürosunu ziyaret edip teşkilatla bir araya geldi. Ardından da teşkilat mensupları ile birlikte Ayvalık sokaklarını dolaşarak destek istedi. Yenimahalle mitinginde ise; vatandaşlara hitap eden Canbey, “24 Haziran’a kadar durmak yok koşmaya, çalışmaya, bıkmadan çalışmaya ve sizlerin de desteğiyle iktidara devam inşallah” dedi.

Milletvekili adayı Mustafa Canbey, Gömeç’te halk ve esnafla tokalaşarak hal hatır sordu. Partililerle birlikte vatandaştan destek isteyen Canbey, Gömeç’te de daima ileriye mesajı verdi.

“Bizde geri vites yok” diyen Canbey, traktöre binerek, “Ak Parti ile daima ileriye, bizde vites hep ileri” mesajını verdi.

Milletvekili adayı Canbey, Burhaniye’de ise bu yıl Sübeylidere Mahallesi’nde Ramazan etkinlikleri kapsamında üçüncüsü düzenlenen yağlı güreş müsabakaları programına katıldı. Buradaki vatandaşlarla görüşen ve kıran kırana geçen güreşleri izleyen, başpehlivanlarla hatıra fotoğrafı çektiren Canbey, “Burhaniyeli vatandaşlarımızın da partimize desteğini kuvvetli bir şekilde istiyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

YORUM YAP