DOLAR 31,1523 % 0.02
EURO 33,8250 % 0.01
STERLIN 39,5713 % 0.11
FRANG 35,4527 % 0.09
ALTIN 2.033,96 % 0,05
BITCOIN 1.782.110 4.503
Yayınlanma Tarihi :

Canbey: Milletimizle yürümeye devam edeceğiz

Ak Parti Balıkesir milletvekili adayı Mustafa Canbey, “Balıkesir önümüzdeki dönemde Türkiye’nin en hızlı gelişen şehirlerinden birisi olacak” dedi.

Balıkesir’de Ak Parti milletvekili adayları belirlendikten hemen sonra adaylar sahaya indi ve çalışmalara başladı. Ak Parti’nin çalışkanlığı ve halkla kurduğu iletişim ile öne çıkan, sevilen ve sürekli sahada olan adayı Dr. Mustafa Canbey seçim çalışmalarına da hızlı başladı.

İlk olarak Küçük Sanayi sitesi esnafına çıkarma yapan Canbey esnafla selamlaştı ve onların sorunlarını dinledi. Canbey önceki gün de Edremit’te Büyükşehir Belediyesinin verdiği iftar programına katıldı.

“MİLLETLE YÜRÜYORUZ”

İftarda, Edremit İlçe Teşkilatı tarafından karşılanan ve halkla selamlaşan Canbey burada yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Ak Parti, milletin partisidir. Biz sadece hizmet eden değil, aynı zamanda milletin gönlünde yer edinmiş bir partiyiz. Siyaseti millete açan milletle birlikte yol yürüyen bir partiyiz. İnşallah milletimiz de 24 Haziran’da; yeniden dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Parti’yi güçlü bir şekilde destekleyecektir” diye konuştu.

“GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN GEMİSİ”

Ak Parti’yi büyük bir okyanusta güçlü dalgalarla mücadele eden bir gemiye benzeten Canbey, “Darbelerle, ekonomik kumpaslarla milletin partisi Ak Parti’yi iktidardan indirmeye çalışıyorlar. Ama bunlar beyhude çabalar, Güçlü Türkiye gemisi yola çıkmıştır. Bu geminin kaptanı liderliğini tüm dünyaya ispatlamış Recep Tayyip Erdoğan’dır. Yolcuları da büyük Türk milletidir. Milletimiz Kaptan’a güveniyor. Milletimiz güçlü Türkiye gemisine sahip çıkıyor” dedi. Orhan KÖKEN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP