Yayınlanma Tarihi :

Çaylar başkandan

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesinde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Savaştepe’de vatandaşlarla buluştu. Kafaoğlu, gittiği kahvehanelerde vatandaşlara çay servisi yaptı.

Kafaoğlu, kahvehane ziyaretlerinde çay tepsisini eline alarak bütün kahvehane sakinlerine kendi eliyle çay dağıttı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ilçede sık sık görmekten dolayı memnun olduğunu belirten vatandaşlar, ilçede yapılması gereken yatırımlara ilişkin taleplerini ilk ağızdan Başkan Kafaoğlu ve Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’e iletti.

“EKSİKLER VAR, ONLARI DA BİZ YAPACAĞIZ”

Savaştepeli vatandaşların taleplerini tek tek dinleyen ve not alan Zekai Kafaoğlu, “Mutlaka ilçemizde eksiklerimiz, henüz yapamadığımız çalışmalar var. Bunları yine bizler yapacağız. Yaparsa Ak Parti yapar. Bunun için sizlerin de durmak yok yola devam demeniz gerekiyor. Ülke olarak sesimizin daha gür çıkması için, tüm dünyada saygı duyulan bir ülke olarak kalabilmek için liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekiplerine destek istiyoruz. Oylarınıza talibiz” dedi. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP