Yayınlanma Tarihi :

CHP, Sütlüce’de seçim bürosu açtı

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altıeylül İlçe Başkanlığı Sütlüce Mahallesi’nde 24 Haziran seçimleri öncesinde İletişim ve Danışma Merkezi açtı.

İletişim ve Danışma Merkezi açılışına İl Başkanı Serkan Sarı, Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Milletvekili adayları Fikret Şahin, Ender Biçki ve Oğulcan Koçak da katıldı. Sütlüce Mahallesi’ndeki açılışa Mahalle Muhtarı Bahriye Kofoğlu ile birlikte vatandaşlar da katıldı.

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, CHP’nin iktidarının yakın olduğunu söyledi. Çuhadar, “24 Haziran’da sandıkları patlatmaya demokrasinin önünü açmaya geliyoruz. Halkımızın geleceği için güç birliği yapmamız gerekiyor. Bundan sonra ayrılık yok, küskünlük yok, birlik ve beraberlik var. Zor bir süreçteyiz ama tek adam saltanatının bitmesine az kaldı. Bu süreçte yaşam tarzımızla düşüncelerimizle hayallerimizle oynadılar. Cumhuriyetin değerleri ile oynadılar. İnsanlarımızı ayrıştırdılar barışımızı kardeşliğimizi bozmaya çalıştılar. Kısacası değerlerimizi yok etmek için uğraştılar ama başaramadılar. Başlangıcı olan her şeyin bir sonu olduğuna göre bunlar da yolun sonuna geldiler. Artık hep birlikte tamam diyoruz” dedi.

“SÜTLÜCE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Sütlüce Mahallesi’nin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Sarı, “Halkımızla beraber çalışacağımız birbirimizi dinleyeceğimiz bir seçim bildirgemizi paylaşabileceğimiz bu önemli noktada emek verecek arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün merkezde çalışma yaptığımız milletvekili aday arkadaşlarımla birlikte burada bulunmaktan mutluyum.

Sütlüce Mahallesinde artık Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarını kuracağız. Mahalledeki arkadaşlarımız burada ki vatandaşlarımız ile daha iyi kaynaşabilecek. Bende Sütlüce Mahallesinde oturuyorum bu yüzden benim için bu mahalle daha önemli. Cumhuriyet Halk Partisi halkın sıkıntılarına çözüm olmak için var. Görüyorsunuz biz bugünde seçim olsa yarında seçim olsa hazır durumdayız. Şehrin her bir yanında bütün partililerimizle heyecan ve coşkuyla çalışıyoruz. 9 kişilik birbirinden donanımlı bilgili halk tarafından sevilen adaylarımız ile halkımızın karşısına çıktık. Eminim ki Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir’de tarih yazacak. Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi bizlerin ve sizlerin çalışması ile iktidar olacak” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın da iktidara gelmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP