DOLAR 31,0278 % 0.05
EURO 33,7070 % 0.29
STERLIN 39,2113 % -0.01
FRANG 35,3030 % 0.12
ALTIN 2.021,55 % 0,17
BITCOIN 1.612.918 -1.136
Yayınlanma Tarihi :

Demiraslan: Gönen devam diyor

Seçim gezilerini Gönen’de sürdüren Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’a vatandaştan ve esnaftan imar affı teşekkürü geldi. Demiraslan, “Hükümetimizin yaptıklarının halktaki karşılığını görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, dünyaca ünlü kaplıcaları ve emekçi kadınların sevgiyle ilmek ilmek dokuduğu iğne oyasının merkezi yeşil Gönen’de esnafı ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Ak Parti Gönen İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gönen İlçe Başkanı Nazmi Ekinci ve Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, il ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretlerde, İl Başkanı Demiraslan, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimde desteğin devam etmesini istedi. Birçok esnaf, özellikle Resmi Gazete’de yayımlanan imar affı konusunda Demiraslan’a teşekkür etti.

“24 HAZİRAN’DA DA GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ”

Vatandaştan gelen sorun ve talepleri tek tek dinleyen İl Başkanı Demiraslan, sorunların çözümü konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini söyledi.

Çeltiğin, termalin ve iğne oyasının merkezi Gönen’de gördükleri ilgiden çok memnun kaldığını ifade eden Demiraslan, “Bundan önceki seçimlerde Ak Parti hep güçlenerek çıktı. Sokak sokak gezerek buluştuğumuz Gönenli vatandaşlarımızdan aldığımız enerjiyle 24 Haziran seçimlerinden de alnımızın akıyla güçlenerek çıkacağımıza inancımız tam. Cumhur ittifakıyla Türkiye 2023 hedefine ulaşacaktır. Gönenli hemşerilerimiz de güven ve istikrardan yana. Gönen sonuna kadar devam diyor” diye konuştu.

Esnaf ve vatandaşla yaptıkları görüşmelerde hükümetin yaptığı icraatları değerlendirme fırsatı bulduklarının önemle altını çizen Hasan Demiraslan, “Özellikle çıkan imar affı konusunda herkesten birçok kesimden teşekkür aldık” dedi.

Ziyaretlerde bir esnafın Ekşidere Dağ Ilıcası’na servis konulması isteği üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu gereğinin yapılması talimatını verdi. (Haber Merkezi)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP