Yayınlanma Tarihi :

Demiraslan: Gümbür gümbür geliyoruz

Seçim çalışmalarını değerlendiren Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Yaptığımız gezilerde hem esnafımız hem vatandaşlarımız büyük ilgi gösteriyor. Gümbür gümbür geliyoruz. Dokuz milletvekilinin tamamına talibiz” dedi.

Balıkesir ve ilçelerinde yoğun seçim programlarına devam eden Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, durum değerlendirmesi yaptı.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Seçim gezileri kapsamında son 6 günde Manyas, Gönen, Havran ve Balıkesir merkez ilçelerinde seçim çalışmalarını sahura kadar sürdürdüklerini ifade eden Demiraslan, “İl ve ilçe teşkilatlarımız bir bütün olarak çalışmalarını koordineli şekilde yürütüyorlar. Birebir ziyaretler gerçekleştirip, daha sağlıklı iletişim kurmaya ve partimizin çalışmalarını anlatmaya gayret ediyoruz. Parti olarak her zaman seçimlere hazırız. Biz adaylarımız belli olmadan seçim çalışmalarına başlamıştık. 70 milletvekili aday adayımız ilçeleri karış karış gezdiler. Artık 9 Ak vekil adayımız belli oldu. Onlar da zaman kaybetmeden sahaya indi” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri startını Balıkesir merkez Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya gelerek verdiklerini belirten Demiraslan, özellikle Toygar Mahallesi’nde yaptıkları gece mitinginde meydanları dolduran kalabalığın coşkusunun görülmeye değer olduğunu söyledi.

Dokuz ak vekil adayının büyük bir heyecanla gezilere başladığını ve gece gündüz demeden çalıştıklarına dikkat çeken Demiraslan, “Vatandaşlarımızın beklentilerini,güçlü Türkiye için hayallerini gerçekleştirmek ve Balıkesir’e hizmet için bu yola çıkan bizler, gitmedik ilçe, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmama niyetindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız gezilerde vatandaşlarımızın ve esnafımızın sıkıntılarını ve isteklerini birebir dinliyoruz. Ayrıca partimizin çalışmalarını ve projelerini birebir anlatıyoruz. Tek amacımız var Balıkesir’in ve Türkiye’nin çok daha iyi bir konuma gelmesi” diye konuştu.

“BALIKESİR MECLİSE AK VEKİLLERİ GÖNDERECEKTİR”

Gezilerde gördükleri ilginin, Balıkesirlilerin 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sistemine sahip çıkacağını ve meclise ak vekilleri göndereceği umudunu arttırdığını ifade eden Hasan Demiraslan, “Esnafımız ve vatandaşlarımız Türkiye’nin eski Türkiye olmadığının farkında. Artık yolunu kendi belirleyen, bölgesinde güçlü, her türlü ortamda düşmanıyla başa çıkacak, yeri geldiği zaman yedi düvele meydan okuyacak bir Türkiye ve hepsinden önemlisi Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var. Meydanlarda ve gezilerde bizi destekleyenlerin coşkusu gösteriyor ki; Ak Parti Balıkesir’de gümbür gümbür geliyor” dedi. Orhan KÖKEN

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP