DOLAR28,9310% 0.02
EURO31,1894% 0.1
STERLIN36,3576% 0
FRANG33,0855% 0.08
ALTIN1.883,92% 0,00
BITCOIN1.273.547-0.543

Demiraslan : Teşekkürler Balıkesir

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ın katıldığı mitingin çok coşkulu geçtiğini söyledi. Stadyumdaki coşkunun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da çok heyecanlandırdığını söyleyen Demiraslan, 24 Haziran seçimleri öncesi kutlu yürüyüşün liderine Balıkesirlilerin çok büyük moral verdiğini ifade etti. “Stadyumda olan her bir hemşerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirdiği mitingi değerlendirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti sevgisiyle stadın dolup taştığına dikkat çeken Başkan Demiraslan, “Kuva yi Milliye şehri Balıkesir’in yiğit insanları söz konusu vatan olduğunda gerisini teferruat sayar. Balıkesir milli mücadelenin fitilinin ateşlendiği kurtuluş ve kuruluş mücadelesinin şehridir. Bu gücü stadyumu doldurarak, güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye istediklerini ve milletin adamının arkasında olduklarını bir kez daha göstermiş oldu. Stadyumda olan her bir hemşerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ MİLLETİN ADAMI”

Stadyumdaki coşkunun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da çok heyecanlandırdığını söyleyen Demiraslan, 24 Haziran seçimleri öncesi kutlu yürüyüşün liderine Balıkesirlilerin çok büyük bir moral verdiğini ifade etti.

Stadyumda 7’den 70’e, köylüden kentliye, zenginden fakire herkesin bir arada olduğunu belirten Hasan Demiraslan, bunda en büyük etkinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletin içinden gelmesi olduğunu söyledi. Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız, dün neyse, bugün de o. Yarın da öyle olacak. Milletle bu denli bütünleşmesi, her meydanda karşılık bulması, siyaset yolculuğunu millete rağmen değil, milletle birlikte yürümesinden geliyor. Dün gece mitingden sonra hem iftarda hem iftar sonrası vatandaşlarla bir araya gelmesi bunun en büyük göstergesi” diye konuştu.

“9’DA 9 SÖZÜNÜ TUTMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesirlilerden 9’da 9 sözü aldığını vurgulayan Ak Parti İl Başkanı Demiraslan, “Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutabilmek için şimdi uyumak dahi yok. Son ana kadar bütün teşkilatlarımız ve milletvekili adaylarımızla Balıkesir’de sahada olacağız” diye konuştu.

“Vakit Balıkesir vakti” diyerek sözlerine devam eden Demiraslan, 16 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde Balıkesir’e yapılan 25 katrilyonluk yatırımın, bundan sonra ki süreçte de artarak devam edeceğini söyledi.

Ortada çok kirli bir oyun olduğunun altını çizen Demiraslan, 15 Temmuz’da milletin iradesine sahip çıkan Balıkesirlilerin, 24 Haziran seçimlerinde de kirli oyunu bozacaklarını ve istikrardan yana tavır koyacağına inandığını dile getirdi. Orhan KÖKEN

YORUM YAP