DOLAR27,1662% 0.16
EURO28,9669% 0.2
STERLIN33,3050% -0.14
FRANG29,9757% 0.01
ALTIN1.683,62% 0,54
BITCOIN728.4720.474

Demiraslan: Yıkıma uğrayacaklar

Yayınlanma Tarihi :

Gönen sokaklarında yürüyerek 20 kilometre yol kat eden Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Biz yapalım, muhalefet yıkalım diyor. İşte meydan, işte millet. 24 Haziran’da yıkıma uğrayacaksınız” dedi.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, bir hafta içinde ikince kez gittiği Gönen’de mahalle mahalle, sokak sokak gezerek 20 kilometre yol kat etti. Gezilere Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kayınbiraderi Ali Gülbaran, il ve ilçe yöneticileriyle çok sayıda partili katıldı.

Gündüz programında esnaf ve vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Demiraslan, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Karşıyaka Mahallesi’nde düzenlenen gece mitinginde vatandaşlara seslenen Demiraslan, “Görüyorum ki; Gönen istikrar devam etsin istiyor. Bunun yolu 24 Haziran’da sandıktan geçiyor” dedi.

“GÖNEN, AK PARTİ İKTİDARIYLA GELİŞTİ”

Ak Parti iktidarıyla birlikte Gönen’in geliştiğine vurgu yapan Demiraslan, “Yeşil Gönen’imizi doğalgazla buluşturduk. 100 yataklı yeni devlet hastanesi, sulama kanalları, köy yolları, altyapı çalışmaları gibi nice projeler gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de devam edeceğiz, bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Devam eden çalışmalar nedeniyle bazı mahallelilerin haklı sitemleri olduğunun önemle altını çizen Hasan Demiraslan, “Standartları daha yüksek, daha yaşanılır bir Gönen için devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle sitemlerini dile getiren vatandaşlarımız sonuna kadar haklı. Çalışmalar bittiğinde eminim herkesin sabır ettiğine değecek. Çalışmaların daha seri bir şekilde yapılması ve en kısa sürede tamamlanması için konunun sonuna kadar takipçisi olacağım” dedi.

“AK PARTİ KADINLARLA GÜÇLÜ”

Meydanı dolduran kadınlara teşekkür eden Demiraslan, “Kadınlarımızın Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi çok büyük. Ailesinden, işinden fedakarlık edip, istikrar için, güçlü Türkiye için, mazlumların lideri Cumhurbaşkanımız için gecenin bu saatinde meydanlardaki desteğinizi görmek beni çok mutlu etti” dedi.

Cumhuriyet tarihinde Balıkesir’den seçilen ilk kadın milletvekili Ayşe Akbaş’ın Ak Partili olduğunu söylemenin haklı gururunu yaşadığını ifade eden Demiraslan, “Ayşe Akbaş’ın ardından, Tülay Babuşcu ve bu dönem ki milletvekilimiz Sema Kırcı meclisteki Balıkesirli kadınlarımızdı. Bu dönem 9 milletvekili adayımızdan üçü kadın. Ak Parti kadınlarla güçlü” diye konuştu.

“24 HAZİRAN’DA YIKIMA UĞRAYACAKSINIZ”

Muhalefetin derdinin hizmet olmadığına dikkat çeken Demiraslan, “İşleri güçleri eleştirmek. Yapılan hiçbir hizmeti görmek istemiyorlar. Biz yapalım diye uğraşıyoruz, onlar kürsüye çıkıp, sanki maharetmiş gibi Ak Parti’nin yaptıklarını öyle yıkacağız, böyle yıkacağız diye atıp tutuyorlar. Yıkmak kolaydır, zor olan yapmak. Bunlar işin kolayında. Ama yıkamayacaksınız. Bu millet buna izin vermeyecek. Gecenin bu saatinde meydanı dolduran, güçlü Türkiye isteyen bu insanlar sayesinde 24 Haziran’da yıkıma uğrayacaksınız” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve partililer gece mitinginin ardından Reşadiyespor Lokaline giderek gençlerle buluştu. Her türlü imkansızlıklara rağmen 1. Amatör Küme Marmara Grubunda şampiyon olarak Süper Amatör Ligde Gönen’i temsil edecek olan gençleri tebrik eden Demiraslan, her zaman gençlerin yanında olduklarını söyledi. (Haber Merkezi)

YORUM YAP