Yayınlanma Tarihi :

İYİ Parti’ye katılımlar sürüyor

 

Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti’de siyaset yapan çok sayıda isim dün İYİ Parti’ye katıldı. Doğru Yol Partisi’nde ilçe teşkilatlarında başkanlık ve yöneticilik yapan isimlerin de yer aldığı katılım töreninde yeni üyelere rozetlerini takan İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, “İYİ Parti, iyilerin katılımı ile güçleniyor. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı seçtirmek için var gücümüzle  çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğru Yol Partisi’nde uzun yıllar İl Başkanlığı ve çeşitli kademelerde görev yapan İYİ Parti İl yöneticisi Erol Taşkesen de törende yaptığı konuşmada, “Doğru Yol Partisi’nde görev yaptığım süre içerisinde, partimizin yönetim kurullarında, alt kademeden üst kademeye kadar görev almış arkadaşlarımız yaptığım davet üzerine bugün İYİ Parti’ye geldiler. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

İnşallah İYİ’lerin evinde her gün böyle törenler düzenleyerek büyüyeceğiz. Doğru Yol Partisi’nden bugün aramıza 50-60 kişilik bir grup katılım gösteriyor. Bugün işlerinin yoğunluğundan aramızda olamayan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki hafta içinde belki bir tören daha gerçekleştirme imkanımız olacak. Ben tekrar arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekküre diyorum. Allah yolumuzu açık etsin” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP