Yayınlanma Tarihi :

Kamu-Sen’den Yüksel’e Destek

Kamu-Sen İl temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Musa Bilal, Kamu-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ile birlikte MHP’nin yeni İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i ziyaret etti. Bilal, “Kamu-Sen öncelikle ülkem sonra sendikamız diyen bir kuruluş. Aynı ideal ve amaçlar için bulunmaktan ve beraber mücadele etmekten şeref duyuyoruz” dedi.

Kamu-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) yeni İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’i ziyaret etti. Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Musa Bilal, görevine yeni başlayan MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’e hayırlı olsun diyerek, “Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl temsilciliği olarak konfederasyonumuza bağlı sendikaların şube başkanları il temsilcileri olarak öncelikle Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına atanmanızdan dolayı konfederasyonumuz adına başarılar diliyorum. Kamu-Sen önce ülkem sonra sendikamız diyen bir kuruluştur. Ülkenin bütün değerlerine destek veren değerlerin yanında bulunan bu değerlerin karşısında olan insanların karşısında olan bir konfederasyon. Aynı ideal ve amaçlar için bulunmaktan ve beraber mücadele etmekten şeref duyuyoruz” dedi.

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel de; “Kamu-Sen İl Temsilcileri ve diğer konfederasyonlara bağlı sendika temsilcilerine teşekkür ediyorum. Hep beraber burada olmanız bizleri mutlu etti. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizlerde yeni bir yönetim olarak uyum içerisinde Kamu-Sen il başkanlığımız ve şube başkanlarımızla beraber güzel işler yapmak için azami gayret göstereceğiz” dedi.

Türk Sağlık-Sen ve aynı zamanda Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Musa Bilal, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel’e Fetih suresi tablosu hediye etti.

Ziyarete Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanı Halil Aydoğdu, Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Baki, Türk Tarım Orman-Sen Balıkesir Temsilcisi Osman Şeker, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sıtkı Alkan, Türk Kültür Sanat-Sen Şube Başkanı Numal Özel, Türk İmar-Sen temsilcisi İlker Emircan, Türk Enerji Sen Temsilcisi Macit Akgün, Türk Haber-Sen temsilcisi Alper Güneş ve TÜRKAV Başkanı Mahmut Çamlı katıldı. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP